جستجو
Close this search box.

باربری پاسارگاد

باربری پاسارگاد

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

نمایندگی پاسارگاد

باربری پاسارگاد تحت نظارت گروه حمل و نقل دی بار مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. یکی از شهرهای استان یزد می باشد که دارای شهرک صنعتی و کارخانه های غذایی متعددی می باشد. باربری از شهر گلپایگان می تواند محصولات صنعتی، غذایی، اثاثیه منزل، حمل و نقل بین شهری و … باشد.

شما می توانید برای درخواست ماشین مورد نظر خود با دفتر مرکزی دی بار به شماره 02188742437 و یا نمایندگی شهر خود تماس بگیرید و از بین رانندگان باربری دی یکی را به دلخواه با توجه به نوع، حجم، وزن و … بار خود انتخاب نمائید.

باربری پاسارگاد به تهران

باربری از پاسارگاد به تهران از جمله باربری هایی است که دی بار انجام می دهد. فاصله پاسارگاد تا تهران حدود 829 کیلومتر می باشد که حدود 8 ساعت 40 دقیقه فاصله زمانی دارد. اگر باری از پاسارگاد دارید و می خواهید به استان و کلانشهرهای سراسر ایران ارسال کنید از دی بار کمک بگیرید.

بیمه باربری پاسارگاد

بیمه باربری یکی از امکانات هر شرکت باربری می باشد که ملزم است برای بارهای ارسالی خود در نظر بگیرد. بیمه باربری به منظور جلوگیری از خسارت مالی برای صاحب بار می باشد. با بیمه کردن بار نگرانی و اضطراب شما از بابت آسیب و یا خسارت به بار برطرف می شود.

در صورت آسیب دیدن بار بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند. نوع پرداخت بیمه توسط صاحب بار نسبت به ارزش بار می باشد و قیمت بیمه برای بارهای ارسالی به ازای هر یک میلیون تومان،  1000 تومان می باشد.

هزینه باربری پاسارگاد

هزینه باربری از پاسارگاد به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری

برای استعلام قیمت با باربری دی تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل با باربری پاسارگاد

حمل اثاثیه منزل یکی از حساس ترین و آسیب پذیرترین باربری ها می باشد. بسیاری از خانواده ها به دلیل آب و هوا، تغییر شغل و… محل زندگی خود را عوض می کنند و از یک استان به استان و یا کلان شهرهای دیگر مهاجرت می کنند.

نوع بسته بندی اثاثیه منزل از ضروری ترین نکاتی هست که باید در نظر گرفت؛ زیرا در صورت بسته بندی نامناسب بار در هنگام بارگیری و باربری ممکن است دچار آسیب شود.

به همین خاطر دی بار برای جلوگیری از این امر با اعزام کارگر بسته بندی خیال شما را راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کند تا درهنگام بارگیری و باربری آسیبی نبیند. برای درخواست کارگر بسته بندی با باربری دی تماس بگیرید.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری فریدون شهر و … اطلاعات کسب کنید.

ارسال خرده بار از پاسارگاد

بسیاری از بارها به دلیل حجم و وزن کمی که دارند نیاز به ماشین دربستی ندارند. به همین دلیل بار را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر به مقصد مورد نظر ارسال می کنند.

باربری دی با تخمین مسافت مبدأ تا مقصد هزینه کنارباری را از شما دریافت می کند.

ماشین های باربری

شرکت دی بار با تلاش و کوشش بسیار توانسته تمامی ماشین های باربری از سبک (وانت، نیسان و…) تا نیمه سنگین و سنگین (خاور ، کامیونت ، تریلی و…) را در اختیار خود داشته باشد تا در صورت نیاز برای شما در هر کجای ایران ارسال نماید.

ارسال محصولات غذایی و صنعتی از پاسارگاد

برای ارسال محصولات غذایی از پاسارگاد مانند لبنیات و… نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد تا در هنگام جا به جایی به شهرهای دور مانند اهواز، تهران و … خراب نشوند. همچنین برای محصولات دیگر نیز مانند مبل نیاز به ماشین های کفی مبلی میباشد.

نمایندگی های باربری دی

دی بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی رسمی و فعال در سراسر کشور به صورت شبانه روزی تأسیس کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس و اعلام بار خود، ماشین مورد نظر خود را دریافت کنید.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما در کمتر از 2 ساعت به محل بارگیری میرسد و یا در زمانی که صاحب بار مشخص می کند به مبدأ می رود.

برای اعلام بار و یا مشاوره با نمایندگی شهر خود و یا دفتر مرکزی دی بار با شماره 02186121085 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *