جستجو
Close this search box.

باربری همدان

باربری همدان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری همدان

شهر همدان از شهرهای پرجمعیت محسوب می شود که در غرب کشور و در دامنه کوههای الوند واقع شده است. این شهر به دلیل وجود مکانهای تاریخی، باستانی، آرامگاه افراد مشهور و … شهری توریستی نیز به حساب می آید.

باربری همدان شامل باربری از شهرهای همدان، تویسرکان، ملایر، نهاوند، کبودرآهنگ و … به کلیه شهرها و استانها می باشد که توسط شرکت دی بار و بصورت سبک بار یعنی با نیسان و وانت انجام می شود. این شهر دارای محصولات کشاورزی، دامداری و صنایع دستی فراوان است که از طریق باربری همدان به شهرهای دیگر ارسال می گردد.

حمل اثاثیه منزل از همدان

حمل اثاثیه منزل از همدان به شهرهای دیگر از طریق باربری دی صورت می گیرد. این باربری از طریق نیسان بار و وانت بار انجام می گیرد و رانندگان باتجربه این شرکت با بارگیری درست و اصولی و پوشاندن بارها توسط چادر برزنتی از آسیب دیدن و یا خراب شدن بارها در اثر باد و باران جلوگیری می کنند و بارها را سالم به مقصد می رسانند.

اگر برای اسباب کشی نیاز به کمک در امر بسته بندی لوازم دارید یا تجربه چندانی در این خصوص ندارید می توانید از کمک کارگران بسته بندی که از طرف شرکت دی بار اعزام می شوند استفاده کنید.

این کارگران تمام لوازم مخصوص بسته بندی اعم از کارتن، چسب، پلاستیک ضربه گیر و … را همراه خود می آورند و شما نیازی به تهیه کردن این لوازم ندارید.

مقاله پیشنهادی: باربری تهران به زنجان 

ارسال کنارباری همدان

اگر می خواهید بار با حجم یا وزن کم را به مقصدی بفرستید و نیاز به یک ماشین دربست ندارید می توانید با شرکت دی بار تماس بگیرید. این شرکت از معدود شرکتهایی است که ارسال کنارباری از همدان به شهرهای دیگر را انجام می دهد.

راننده نیسان بار در مبدا حضور پیدا کرده و پس از تحویل گرفتن بار همراه با بارهای دیگر به مقصد خواهد رساند. مزیت این روش این است که مشتری مجبور نیست کرایه ماشین دربستی را بپردازد و با نیمی از هزینه موردنظر می تواند ارسال بار به هر نقطه ای از کشور را داشته باشد.

بیمه کردن بار توسط دی بار

شرکت دی بار با صدور بیمه نامه کلیه بارها را بیمه می کند و هزینه ناچیزی در مقابل ارزش کل بار صرف بیمه آن می شود. پس عاقلانه است که با بیمه کردن بار خیال خود را از بابت به سلامت رسیدن بارها به مقصد موردنظر راحت کنیم.

شرکت دی بار برای بارهایی که بصورت کنارباری ارسال می شوند هم بیمه در نظر می گیرد که مبلغ آن به هزینه باربری اضافه خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم مقاله تعرفه باربری اصفهان در سال 1401 را مطالعه نمایید. 

نیسان بار برگشتی

نیسان بار برگشتی یا بار برگشتی باری است که راننده آن باری را از شهر خود به مقصد آورده و قصد دارد به شهر خود بازگردد ولی تمایل دارد حتی شده باری با قیمت پایین تر حمل کند ولی با ماشین خالی برنگردد زیرا برای او به صرفه تر است که کرایه کمتری بگیرد ولی ماشین بصورت خالی برنگردد.

این روش هم برای راننده و هم برای مشتری و در نهایت برای باربری بسیار به صرفه است و همه از آن سود می برند. البته باربری به دلیل افزایش سفارش با قیمت پایین در طولانی مدت سود می کند و بر تعداد مشتریانش نیز افزوده می شود.

باربری همدان به تهران

همانطور که می دانید تهران کلانشهری پرجمعیت است و از کلیه شهرها بارهایی به این شهر ارسال می شود که شامل محصولات کشاورزی، دامداری، صنعتی، تولیدی و … است.

باربری همدان به تهران نیز همه روزه توسط نیسان بار، وانت بار، کامیونت و کامیون انجام می شود. فاصله همدان تا تهران حدود 320 کیلومتر است که حدود 3 ساعت و 35 دقیقه زمان لازم است تا از همدان به تهران رسید.

البته پیمودن این مسافت با نیسان بار یا وانت بار کمی بیشتر طول می کشد و آن هم به دلیل سنگینی بار و محدودیت سرعت است.

رانندگان شرکت دی بار به دلیل آشنایی با جاده های کشور بهترین مسیر را برای حمل بار انتخاب کرده تا در کمترین زمان بار را به مقصد برسانند.

خدمات باربری شرکت دی بار

شرکت باربری دی با تجربه 30 ساله و در اختیار داشتن 65000 نیسان بار و وانت بار بزرگترین ناوگان حمل و نقل سبک بار کشور را به عهده دارد و اپراتورهای این شرکت بصورت شبانه روز آماده پاسخگویی به مشتریان محترم می باشند.

کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا در اسرع وقت خدمات ارسال بار برای شما انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *