جستجو
Close this search box.

باربری مهریز

باربری مهریز

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری مهریز

شهر مهریز در استان یزد واقع شده است و باربری از مهریز یکی از باربری هایی است که توسط باربری دی در استان یزد انجام می شود.

باربری مهریز به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از مهریز به تهران و بالعکس می باشد. باربری از مهریز به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا مسافت بین این دو شهر بسیار زیاد است.

فاصله مهریز تا تهران حدود 666 کیلومتر می باشد. اگر شما باری از مهریز دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند تهران، تبریز ، مشهد… ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری خمینی شهر و … اطلاعات کسب کنید.

باربری اثاثیه منزل از مهریز

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن نوع بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

حمل و ارسال خرده بار از مهریز

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از مهریز به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

ارسال بار از مهریز به کرج

یکی از بیشترین باربری هایی که از مهریز انجام می شود باربری به کرج می باشد. باربری به کرج می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

شماره باربری مهریز

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است که تاکنون بتواند 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز کشور در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود با شماره 09133898476 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار خود انتخاب نمائید.

پس از اعلام بار ماشین.مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *