جستجو
Close this search box.

باربری مهردشت

باربری مهردشت

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری مهردشت

شهر مهردشت در استان یزد و در مرکز ایران قرار دارد. باربری مهردشت یکی از باربری هایی است که توسط باربری دی در استان یزد انجام می شود.

نمایندگی باربری دی در استان یزد این امتیاز را برای مردم این استان فراهم کرده است که با اعلام کردن بار خود در کمترین زمان ماشین مورد نظر خود را در مبدأ دریافت کنند.

باربری مهردشت به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از مهردشت به تهران و با لعکس می باشد. باربری از مهردشت به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از مهردشت دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند تهران ، اهواز، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

ارسال بار از مهردشت به اردبیل

یکی از بیشترین باربری هایی که از مهردشت انجام می شود باربری به اردبیل می باشد. باربری به اردبیل می تواند محصولات صنعتی و غذایی و … باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچال دار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری تیران و … اطلاعات کسب کنید.

بیمه باربری

بیمه باربری به منظور اطمینان از سلامت بار شما می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه ، بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد باربری دی بیمه کردن بار می باشد. زیرا در صورت آسیب و یا خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارده به بار را پرداخت می کند.

خسارت هایی که شامل بیمه می شود: واژگونی بار ، شکستگی و یا خرد شدن بار در هنگام بارگیری و باربری و … می باشد.

ارسال خرده بار از مهردشت

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از مهردشت به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد ، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

حمل کالا از مهردشت

کسانی که دارای کارخانجات در شهر مهردشت هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر خود محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سود لازم را به دست نمی آورد. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارند این باربری ماشین مخصوص ارسال می کند.

شماره باربری مهردشت

برای کسب اطلاعات درباره خدمات ویژه باربری دی در مهردشت می توانید با شماره 09133898476 تماس بگیرید و از تعرفه باربری بار خود نیز مطلع شوید.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *