جستجو
Close this search box.

باربری مریوان

باربری مریوان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری مریوان

مریوان یکی از شهرهای استان کردستان می باشد که در 125 کیلومتری غرب شهر سنندج واقع شده است. مریوان یکی از شهرهایی است که با عراق هم مرز است و بخشی از ترانزیت کشور از طریق این مسیر انجام می شود. باربری مریوان توسط شرکت باربری دی انجام می شود.

شما می توانید برای درخواست ماشین باربری و هزینه بسیار کم نسبت به همکاران با باربری دی در مریوان با شماره 09183103991 تماس بگیرید. در صورت عدم پاسخگویی پرسنل می توانید با دفتر مرکزی دی بار در تهران با شماره 02188520204 تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن ماشین برای شما ارسال شود.

باربری مریوان به تهران

فاصله شهرستان مریوان تا تهران حدود 700 کیلومتر می باشد که باربری از این شهر تا تهران حدود 11 ساعت زمان می برد.

شرکت حمل و نقل دی بار تمامی خدمات باربری از جمله ترانزیت بین شهری، حمل کنارباری، حمل اثاثیه منزل و … را در شهر مریوان می پذیرد.

فقط کافیست با تلفن همراه خود با دفتر باربری دی تماس بگیرید و پس از اعلام بار و اعلام تعرفه باربری از مریوان ماشین باربری خود را انتخاب و در کمترین زمان ممکن دریافت نمائید.

شماره باربری مریوان

برای اطلاع از آخرین اخبار باربری در شهر مریوان و استان کردستان می توانید به صفحه اصلی باربری دی و یا با شماره 09183103991 تماس بگیرید تا از تعرفه باربری، ارائه خدمات باربری، موجودی ماشین های باربری موردنظر و … مطلع شوید.

از دیگر خدمات باربری دی باربری از شهر کرمان به شهرستان ها می باشد که می تواند با مراجعه به سایت باربری دی درباره خدمات باربری کرمان مطلع شوید.

حمل اثاثیه منزل در مریوان

شهر مریوان یکی از شهرهای زیبای استان کردستان می باشد.که هر سال مردمان زیادی برای بازدید به این شهر سفر می کنند. همچنین بسیاری از مردم برای زندگی کردن این شهر.را انتخاب میکنند و یا از این شهر به شهرها و استان های دیگر کشور مهاجرت می کنند.

شرکت باربری دی علاوه بر بارگیری و باربری اثاثیه منزل می تواند برای شما پرسنل مخصوص بسته بندی ارسال کند تا در صرف زمان جهت بسته بندی لوازم منزل صرفه جویی شود. پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را با کارتن و نایلون حباب دار به صورت کاملا مطمئن و اصولی بسته بندی میکنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

باربری مریوان به اراک

اراک یکی از شهرهای صنعتی کشور می باشد. این شهرستان دارای شهرک صنعتی های زیادی است و هر سال بسیاری از محصولات و نیاز های کشور را تأمین می کند. همچنین علاوه بر ارسال به کشور محصولات و تولیدات اراک به شهرستان مریوان و از آنجا به کشور عراق و دیگر کشورها صادر می گردد.

باربری از مریوان به اراک و اراک به مریوان وسط باربری دی با به روزترین امکانات انجام می شود. شرکت باربری دی تمامی بارها را بیمه می کند که البته بیمه شدن یا نشدن بار را صاحب بار اعلام میکند.

برای ارتباط با گروه حمل و نقل دی با شماره نمایندگی شهر خود و یا دفتر مرکزی دی بار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *