باربری مرودشت

باربری مرودشت

مرودشت یکی از شهرهای استان فارس می باشد و استان فارس از نظر جغرافیایی با استان یزد و کرمان در شرق کشور ، استان مرکزی، کهگلویه و بویر احمد و بوشهر در غرب ، هرمزگان در جنوب و از شمال با اصفهان همسایه است. برای اعلام بار خود و باربری مرودشت با شماره 09176948194 تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از مرودشت

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

هزینه باربری

هزینه باربری از مرودشت به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری

برای اطلاع از تعرفه باربری این استان با دی بار تماس بگیرید.

باربری خرده بار از مرودشت

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از مرودشت به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که دارای ابعاد، حجم و وزن کمی می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری کاشان  و … اطلاعات کسب کنید.

حمل بار از مرودشت به تهران

یکی از بیشترین باربری هایی که از مرودشت انجام می شود باربری به تهران می باشد. باربری به تهران می تواند شامل محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود. همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

باربری مرودشت به تبریز

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از مرودشت به تبریز و بالعکس می باشد. باربری از مرودشت به تبریز نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر وجود دارد.

فاصله مرودشت تا تبریز حدود 1888 کیلومتر می باشد که حدودا 20 ساعت از نظر زمانی فاصله دارد. اگر شما باری از مرودشت دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند اهواز ، تبریز ، مشهد و… ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است که تاکنون بتواند 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز کشور در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود یا دفتر مرکزی باربری دی به شماره 02188742437 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمائید.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186120078 تماس حاصل فرمائید.

1 نظر در “باربری مرودشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *