جستجو
Close this search box.

باربری مرودشت

باربری مرودشت

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری مرودشت

باربری مرودشت در استان فارس زیر نظر شعبه فارس باربری دی بار انجام می گیرد. دی بار شما را به مطالعه این مقاله و آشنایی بیشتر با شهر مرودشت و باربری در آن دعوت می نماید.

شهر مرودشت در شمال استان فارس واقع شده و از شهر شیراز 40 کیلومتر فاصله دارد. آب و هوای مرودشت معتدل و کوهستانی است و جمعیتی بالغ بر 150 هزار نفر در آن ساکن هستند.

مرودشت از شمال با شهرهای اقلید و خرمبید، از جنوب با شیراز، از غرب با سپیدان و از شرق با بوانات و ارسنجان همجوار است. این شهر نیز مانند اغلب شهرهای استان فارس مملو از جاذبه های تاریخی، گردشگری و فرهنگی است.

بنای تاریخی تخت جمشید نیز در شمال این شهرستان واقع شده است. در مرودشت به دلیل آب و هوا مناسب و وجود مراتع سرسبز دامپروری و کشاورزی بسیار رونق دارد.

محصولاتی که در این شهر تولید می شود توسط خودروهای باربری گوناگون اعم از سبک و سنگین به شهرهای دیگر حمل می شود.

شهر شیراز که نزدیکترین کلانشهر کشور به این شهر است بازار مصرف و فروش بسیاری از محصولات تولید شده در شهر مرودشت می باشد.

آشنایی با چند نمونه از اصطلاحات باربری

شرکت باربری: شرکتهایی که به جابجایی و حمل کالا با استفاده از کلیه روشهای حمل و نقل نظیر هوایی، دریایی، ریلی و جاده ای می پردازند.

بارنامه : سند مالکیت بار یا کالایی است که فرستنده بار برای جابجایی کالا به شرکت حمل بار واگذار نموده است.

ماشین حمل بار: خودرویی که برای حمل بار استفاده می شود که این خودروها می توانند سبک بار و درون شهری مانند خاور کوچک، نیسان و … باشند یا ترانزیتی و برون شهری مثل کفی جفت، ترانزیت، تریلی و …

برای انتخاب خودروی باربری مناسب بایستی حجم بار و ابعاد آن را در نظر گرفته و سپس نسبت به انتخاب ماشین باربری درست اقدام کرد.

بیمه باربری: قراردادی که بین مشتری و شرکت حمل بار (و در اصل شرکت بیمه) منعقد می شود که در این قرارداد شرایطی برای تضمین به سلامت رسیدن کالا به مکان مقصد مطرح شده است.

کارگر حمل بار: افرادی که در زمینه جابجایی بار و کالا و همچنین تخلیه و بارگیری آن فعالیت دارند و باید در این زمینه مهارتهای لازم را داشته باشند تا در حین عملیات جابجای لوازم آسیبی به اموال صاحب بار نرسد.

کارگر بسته بندی: اشخاصی که بسته بندی سریع و اصولی لوازم و اثاثیه را می دانند و این کار را در ازای دریافت دستمزد برای مشتریان باربری انجام می دهند.

باربری مرودشت - اصطلاحات باربری

حمل اثاثیه منزل از مرودشت

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

هزینه باربری

هزینه باربری از مرودشت به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری

باربری خرده بار از مرودشت

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از مرودشت به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که دارای ابعاد، حجم و وزن کمی می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری کاشان  و … اطلاعات کسب کنید.

باربری مرودشت به شیراز

همانطور که در بالا به آن اشاره شد شهر شیراز بازار مصرف خوبی برای محصولات کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و … مرودشت و شهرها و روستاهای اطراف آن می باشد.

اغلب این محصولات توسط نیسان بارها به این شهر حمل می شوند و در بازارهای روز و محلی به فروش می رسند.

از آنجا که باربری دی بار در اغلب شهرهای بزرگ کشور دارای شعبه می باشد در شهر شیراز نیز که یکی از مهمترین کلانشهرهای تاریخی و گردشگری است دارای شعبه ای فعال می باشد که کلیه سفارشات باربری این شهر و شهرهای استان فارس را پوشش می دهد.

اگر در هر کجای استان فارس از جمله شهر مرودشت ساکن هستید برای ارسال بارهای خود به اقصی نقاط ایران می توانید با شماره های باربری دی بار تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

باربری مرودشت - مرودشت به شیراز

حمل بار از مرودشت به تهران

یکی از بیشترین باربری هایی که از مرودشت انجام می شود باربری به تهران می باشد. باربری به تهران می تواند شامل محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود. همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

باربری مرودشت به تبریز

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از مرودشت به تبریز و بالعکس می باشد. باربری از مرودشت به تبریز نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر وجود دارد.

فاصله مرودشت تا تبریز حدود 1888 کیلومتر می باشد که حدودا 20 ساعت از نظر زمانی فاصله دارد. اگر شما باری از مرودشت دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند اهواز ، تبریز ، مشهد و… ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است که تاکنون بتواند 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز کشور در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود یا دفتر مرکزی باربری دی به شماره 02188742437 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمائید.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186120078 تماس حاصل فرمائید.

باربری دی بار یعنی آسودگی خیال بعد از ارسال بار

باربری دی بار بیش از دو دهه است که در زمینه باربری با انواع خودروهای باری مشغول به فعالیت است و توانسته در این مدت بیش از 34 شعبه فعال و معتبر در مراکز استانها و شهرهای بزرگ تاسیس نماید.

شعار اصلی باربری دی بار مشتری مداری و حفظ رضایت صاحبان بار است و در این سالها این رضایت خاطر جلب نشده است مگر در سایه مسئولیت پذیری، پاسخگویی به موقع، پشتیبانی و انصافی که در تک تک پرسنل این باربری اعم از مدیریت تا کارشناسان، اپراتورها و رانندگان این مجموعه به چشم می خورد.

برای حمل بار خود با این باربری تماس بگیرید تا صحت این گفته برای شما نیز ثابت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *