جستجو
Close this search box.

باربری مبارکه

باربری مبارکه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری مبارکه

مبارکه یکی از شهرهای استان اصفهان می باشد که در قسمت مرکزی کشور قرار گرفته است. نمایندگی باربری دی در استان اصفهان این امتیاز با راه اندازی باربری مبارکه را برای مردم این استان فراهم کرده است که با اعلام کردن بار خود در کمترین زمان ماشین مورد نظر خود را در مبدأ دریافت کنند.

برای اطلاع از باربری مبارکه به دیگر شهرها و استان های کشور تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

حمل بار از مبارکه به تهران

یکی از بیشترین باربری هایی که از مبارکه انجام می شود باربری به تهران می باشد. باربری به تهران می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

ارسال کالا با باربری مبارکه

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از مبارکه به تبریز و بالعکس می باشد. باربری از مبارکه به تبریز نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد. فاصله مبارکه تا تبریز 1126 کیلومتر می باشد که حدود 11 ساعت و 15 دقیقه زمان دارد.

اگر شما باری از مبارکه دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند مشهد، تبریز، اهواز و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

هزینه باربری مبارکه

هزینه باربری از مبارکه به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری

برای اطلاع از تعرفه باربری استان اصفهان در سال 1400 و تعرفه بیمه بار خود با باربری دی با شماره 02188742437 تماس بگیرید.

باربری محصولات صنعتی مبارکه

کسانی که دارای کارخانجات در شهر مبارکه هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری سپیدان و … اطلاعات کسب کنید.

حمل اثاثیه منزل از مبارکه

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن نوع بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد. همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

باربری خرده بار از مبارکه

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از مبارکه به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد ، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *