جستجو
Close this search box.

باربری قوچان

باربری قوچان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری قوچان

باربری قوچان یکی از باربری هایی است که توسط باربری دی در استان خراسان رضوی انجام می شود. شهر قوچان در استان خراسان رضوی در قسمت شرقی کشور قرار گرفته است.

استان خراسان رضوی از جنوب به خراسان جنوبی ، از غرب به سمنان ، از شمال به بخشی از خراسان شمالی و از شرق به کشور افغانستان محدود می شود.

نمایندگی باربری دی در استان خراسان رضوی این امتیاز را برای مردم این استان فراهم کرده است که با اعلام کردن بار خود در کمترین زمان ماشین مورد نظر خود را در مبدأ دریافت کنند.

باربری قوچان به تهران

شهر قوچان دارای محصولات عمده کشاورزی از جمله پسته می باشد. یکی از باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از قوچان به تهران می باشد. فاصله قوچان تا تهران حدود 817 کیلومتر می باشد.

بسیاری از مردم برای ارسال محصولاتشان نیاز به ماشین های باربری دارند ، همچنین محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی است و نیازی به ماشین دربستی ندارد. در این حالت این بار توسط سامانه باربری به صورت خرده بار حمل می شود.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری تالش را مطالعه کنید.

حمل اثاثیه منزل از قوچان

بسیاری از مردم قوچان به دلایل گوناگون از این شهر به شهرها و استان های دیگر کشور مانند استان سمنان ، تهران و … نقل مکان می کنند.

اولین و مهم ترین موضوع برای اثاث کشی ، بسته بندی اصولی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را هم از نظر زمانی و هم از نظر خستگی روحی و جسمی راحت کرده است.

کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما رو از بزرگ مانند یخچال و فریزر تا لوازم کوچک مثل صندلی و ظروف و … را به بهترین نحو بسته بندی می کنند.

با اینکار هم شما از نظر روحی و جسمی خسته نمی شوید و هم خیال شما از سلامت لوازم منزل راحت می شود.

باربری قوچان به بندر ترکمن

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از قوچان به بندر ترکمن و بالعکس می باشد. باربری از قوچان به بندر ترکمن نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از قوچان دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند یزد ، تهران و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

ارسال کالا از قوچان به شیراز

کسانی که دارای کارخانجات در شهر قوچان هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه تولید پوشاک فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اصفهان ، یزد ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال پوشاک نیاز به ماشین های مخصوص و سقف دار میباشد که در طی مسافت های طولانی بر اثر آفتاب خراب نشوند.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

حمل کنار باری از قوچان به کرج

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت هستند ولی مهمترین تفاوت این دو این است که بار بیمه میشود و دیگر نگران آسیب به بار نخواهیم بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *