مقالات و اخبار

باربری قزوین

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری قزوین دی بار

باربری قزوین در قسمت غربی کشور قرار دارد که از شرق توسط البرز، از غرب توسط زنجان، از شمال توسط گیلان و بخشی از مازندران و از جنوب توسط استان مرکزی و استان همدان احاطه شده است. باربری از قزوین به دیگر شهرها می باشد. در استان قزوین شهرک های صنعتی متعددی از جمله شهرک صنعتی البرز قزوین فعالیت می کنند.

باربری قزوین به تهران

یکی از عمده باربری هایی که در این شهر انجام می شود باربری از قزوین به تهران می باشد. فاصله قزوین تا تهران حدود 170 کیلومتر می باشد و بیشتر بارهایی که قرار است از قزوین به تهران ارسال شود توسط نیسان بارگیری و باربری می شود.

حمل اثاثیه منزل از قزوین

برخی از ساکنان شهر قزوین به دلایل و عوامل گوناگون از این شهر به شهرها و استان های دیگر از جمله استان اصفهان ، استان البرز و … نقل مکان می کنند. مهم ترین و اولین کار برای اسباب کشی ، بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی ، جمع کردن اثاثیه منزل شما را هم از نظر زمانی و هم مطمئن بودن راحت تر کرده است.

کارگران بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچک تا بزرگ را به بهترین و مطمئن ترین نحو بسته بندی می کنند تا خیال شما از بابت سلامت لوازم منزل راحت شود.

ارسال خرده بار از قزوین به مازندران

از دیگر مواردی که حداقل یکبار مردم قزوین به آن احتیاج داشته اند ارسال خرده بار با نیسان و خاور بوده است. خیلی از محصولات و وسایل بدلیل وزن و حجم کم نیازی به نیسان یا خاور دربست ندارند و می توان آنها را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگه قرار داد و ارسال کرد.

ارسال کالا از قزوین

کسانی که محصول و یا کالایی تولید می کنند.قطعاً برای ارسال محصولات خود به شهرهای دیگر نیاز به ماشین‌ های باربری دارند. برای مثال اگر کارخانه‌ ای که محصولات غذایی.تولید می کند بخواهد فقط در سطح شهر خود محصولاتش را پخش کند ممکن است.در آینده از بابت سود دهی به مشکل بخورد. برای همین تمامی.کسانی که محصولی تولید می کنند قطعاً به شهر های.اطراف خود و یا شهر های حتی دورتر باید.کالا هایشان را ارسال کنند و این کار نیاز به باربری قزوین دارد.

شماره باربری های قزوین

برای اطلاع از لیست باربری های استان قزوین می توانید با شماره 09191491279 تماس بگیرید. باربری دی در بین تمامی باربری هایی که در این استان مستقر هستند کمترین تعرفه باربری را از مشتریان خود دریافت می کند تا بتواند باربری قابل رضایتی را برای مشتریان و هم وطنان خود رقم بزند.

باربری قزوین به یزد و بالعکس

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از یزد به قزوین و بالعکس می باشد. باربری از یزد به قزوین و بالعکس نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد. اگر شما باری از قزوین دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند یزد ، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

حمل کنار باری از قزوین به اهواز

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها توسط دی بار هنوز هم مشغول فعالیت است. تفاوت مهم این دو خدمت در بیمه کردن بار است. اگر شما قصد دارید باری را از قزوین به اهواز ارسال کنید بهتر است با بیمه کردن بار خیال خود را از بابت آسیب های احتمالی به بار راحت کنید زیرا در صورتی که بار شما دچار آسیبی شود شرکت بیمه خسارات وارده را جبران خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید. 

3 فکر در مورد “ باربری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *