جستجو
Close this search box.

باربری شهریار

باربری شهریار

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری شهریار

باربری شهریار شامل حمل اثاثیه منزل ، باربری بین شهری و … می باشد. شما می توانید با دفتر مرکزی دی به شماره 02186120078 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان باربری دی یکی را به دلخواه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود انتخاب نمائید.

حمل بار از شهریار به تهران

یکی از بیشترین باربری هایی که از شهریار انجام می شود باربری به تهران می باشد. باربری به تهران می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود. همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری سرخه و … اطلاعات کسب کنید.

ارسال خرده بار از شهریار به شهرستان های دیگر

یکی از بارهایی که توسط باربری دی انجام می شود ارسال خرده بار از شهریار به شهرهای دیگر می باشد. بسیاری از بارها به دلیل حجم و وزن کمی که دارند می توانند در کنار بارهای دیگر به صورت خرده بار حمل شوند. شما می توانید با دی بار تماس بگیرید و نوع باری که قصد دارید از مبدأ ارسال کنید را اعلام کنید.

باربری شهریار به شیراز

یکی از باربری هایی که باربری دی انجام می دهد باربری از شهریار به شیراز و بالعکس می باشد. باربری از شهریار به شیراز نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر وجود دارد.

اگر شما باری از شهریار دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند اصفهان ، اهواز ، زاهدان و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری شهریار به اهواز

منطقه شهریار در قسمت غربی استان تهران قرار دارد. در منطقه شهریار کارگاه های صنعتی ، بهداشتی و … می باشد. باربری از شهریار به اهواز نیاز به باربری مطمئن و سریع دارد. فاصله شهریار تا اهواز حدود 749 کیلومتر می باشد که باربری از شهریار توسط باربری دی به صورت کاملا مطمئن و سریع انجام می شود.

حمل اثاثیه منزل از شهریار

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن به شهر و یا استان دیگر انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

پس از اعلام بار ، ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی و یا مشاورین دی بار با شماره 02188742437 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *