جستجو
Close this search box.

باربری شهرضا

باربری شهرضا

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری شهرضا

شهرضا یکی از شهرهای استان اصفهان می باشد که در قسمت مرکزی کشور قرار گرفته است و در 70 کیلومتری جنوب غربی استان اصفهان واقع شده است. برای اطلاع از باربری شهرضا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری جهرم و … اطلاعات کسب کنید.

باربری شهرضا به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از شهرضا به تهران و بالعکس می باشد. باربری از شهرضا به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از شهرضا دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند مشهد، تبریز، اهواز و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

هزینه باربری

هزینه باربری از شهرضا به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری

برای اطلاع از تعرفه باربری شهرضا در سال 1400 با باربری دی با شماره 09130335364 و 03132281734 تماس حاصل فرمائید.

ارسال بار از شهرضا به مشهد

یکی از بیشترین باربری هایی که از شهرضا انجام می شود باربری به مشهد می باشد. باربری به مشهد می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

حمل خرده بار از شهرضا

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از شهرضا به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

ارسال کالا از شهرضا

کسانی که دارای کارخانجات در شهر شهرضا هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است که تا کنون بتواند 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز ایران در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود یا دفتر مرکزی باربری دی به شماره 02188742437 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *