جستجو
Close this search box.

باربری شاهین شهر

باربری شاهین شهر

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری شاهین شهر

باربری شاهین شهر تحت نظارت گروه حمل و نقل دی بار مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. شاهین شهر یکی از شهرهای استان اصفهان می باشد که در قسمت مرکزی کشور قرار گرفته است. استان اصفهان از نظر جغرافیایی با استان خراسان جنوبی در شرق کشور ، استان مرکزی، لرستان و چهارمحال بختیاری در غرب، فارس و یزد در جنوب و از شمال با سمنان و قم همسایه است.

برای اطلاع از باربری این شهر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

باربری شاهین شهر به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از شاهین شهر به تهران و بالعکس می باشد. باربری از شاهین شهر به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از شاهین شهر دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند تهران، ارومیه، اهواز و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری شاهین شهر به مشهد

برخی از بارهای صنعتی و غذایی شاهین شهر به کلان شهرهای دیگر کشور مانند تهران، مشهد، تبریز و سایر شهرستان ها ارسال می شود. محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچال دار دارند زیرا فاصله باربری از شاهین شهر تا شهری مثل مشهد زیاد است و باید از ماشن های یخچال دار برای بارگیری و حمل بار کمک بگیرید.

اگر نیاز به ماشین های یخچالدار و یا دیگر ماشین های باربری مانند نیسان کفی مبلی دارید با باربری دی تماس بگیرید.

باربری خمینی شهر یکی دیگر از باربری هایی است که باربری دی در استان اصفهان انجام می دهد.

حمل اثاثیه منزل از شاهین شهر

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن انجام بسته بندی لوازم و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگران بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

شماره باربری شاهین شهر

شما می توانید برای اطلاع از تعرفه باربری و لیست باربری های استان اصفهان با شماره 09133898476 و 03132281735 تماس بگیرید و از آخرین تعرفه باربری ها مطلع شوید.

پس از اعلام بار ماشین مورد.نظر شما کمتر از 2 ساعت برای.بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *