جستجو
Close this search box.

باربری سپیدان

باربری سپیدان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

نمایندگی سپیدان

سپیدان یکی از شهرهای استان فارس می باشد که در قسمت مرکزی کشور قرار گرفته است. خدماتی که برای باربری سپیدان توسط دی بار در نظر گرفته شده است باربری و حمل اثاثیه منزل، ارسال خرده بار و سایر خدمات باربری می باشد. شما می توانید برای ارتباط بار باربری دی با شماره 09172039080 تماس بگیرید.

باربری سپیدان به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از سپیدان به تهران و بالعکس می باشد. باربری از سپیدان به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

فاصله سپیدان تا تهران حدود 219 کیلومتر است که حدود 3 ساعت 13 دقیقه فاصله زمانی دارد. اگر شما باری از سپیدان دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند تبریز، مشهد، اهواز و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری اثاثیه منزل از سپیدان

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن نوع بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد. همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

بیمه باربری

بیمه باربری برای اطمینان از سلامت بار شما می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه ، بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد باربری دی بیمه کردن بار می باشد. زیرا در صورت آسیب و یا خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارده به بار را پرداخت می کند. خسارت هایی که شامل بیمه می شود شامل واژگونی بار ، شکستگی و یا خرد شدن بار در هنگام بارگیری و باربری و … می باشد.

شماره تلفن باربری سپیدان

برای اطلاع از باربری سپیدان به شهرها و استان های کشور می توانید با شماره 09172039080 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید.

حمل بار از سپیدان به اهواز

یکی از بیشترین باربری هایی که از سپیدان انجام می شود باربری به اهواز می باشد. باربری به اهواز می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری مهردشت و … اطلاعات کسب کنید.

حمل کالا با باربری سپیدان

کسانی که دارای کارخانجات در سپیدان هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *