جستجو
Close this search box.

باربری سنندج

باربری سنندج

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری سنندج - دی بار

شهر سنندج مرکز استان کردستان است و در رشته کوههای زاگرس و کوه آبیدر واقع گشته است. این شهر بافت شهری دیدنی سنتی و باارزشی دارد. این شهر به دلیل طبیعت کوهستانی که دارد در بهار و تابستان معتدل و خنک و در پاییز و زمستان سرد و یخبندان است.

باربری سنندج شامل باربری از این شهر و شهرهای اطراف نظیر بانه، دیواندره، بیجار، سقز، مریوان، کامیاران، هورامان، دهگلان و … به سایر شهرهای کشور می باشد که توسط شرکت دی بار انجام می شود.

شما اگر ساکن هر یک از این شهرها در استان کردستان هستید می توانید از طریق تماس با نمایندگی شرکت دی بار در سنندج نسبت به ارسال بار خود بوسیله نیسان بار و وانت بار به شهرهای دیگر اقدام نمایید.

باربری سنندج به اصفهان

برای رفتن از سنندج به اصفهان سه مسیر وجود دارد که از هر یک از مسیرها که بخواهیم به اصفهان برسیم چیزی حدود 8 الی 9 ساعت زمان نیاز داریم.

البته این زمان برای ماشین های باربری اندکی بیشتر طول می کشد زیرا ماشینهای باربری به دلیل سنگین بودن بار و محدودیت سرعت در بعضی جاده ها خصوصا جاده های کوهستانی که در زمستانها دچار یخ زدگی می شوند باید با احتیاط بیشتری حرکت نمایند.

شهر اصفهان به دلیل توریستی بودن و داشتن جمعیت زیاد بازار خوبی برای محصولات کشاورزی و دامپروری تولید شده در سنندج می باشد که روزانه از طریق وانت بار، نیسان بار، خاور یا کامیون به این شهر ارسال می شوند.

شرکت دی بار با در اختیار داشتن ناوگان سبک بار بین شهری آماده حمل بارهای شما بوسیله وانت بار و نیسان بار می باشد.

پیشنهاد می کنیم مقاله باربری تهران به سنندج را مطالعه نمایید. 

ارسال کنارباری از سنندج به تهران

اگر ساکن سنندج یا شهرهای اطراف هستید و قصد دارید وسیله یا باری را به تهران ارسال کنید که کل حجم نیسان بار را اشغال نمی کند می توانید از خدمات کنارباری شرکت دی بار استفاده نمایید تا هم بصورت نیم بها هزینه باربری را پرداخت کنید و هم از خدمات این شرکت با همان کیفیت دربستی استفاده نمایید.

شرکت دی بار با جمع آوری بارهایی که مقصد مشترک دارند و ارسال آنها بوسیله یک ماشین باربری هزینه های باربری مشتریان را کاهش می دهد.

حمل اثاثیه منزل از سنندج به همدان

اگر قصد اسباب کشی از سنندج یا شهرهای اطراف به همدان و یا شهرهای دیگر را دارید می توانید با شرکت دی بار تماس بگیرید. برای باربری اثاثیه منزل از شهری به شهر دیگر بهتر است در بسته بندی لوازم بیشتر دقت کنید زیرا طولانی بودن مسیر و ناهموار بودن برخی جاده ها ممکن است سبب آسیب رساندن به لوازم و اثاثیه منزل شود.

شرکت دی بار می تواند به درخواست شما کارگران بسته بندی به منزل شما اعزام نماید تا اثاثیه شما را طوری اصولی بسته بندی نمایند تا در مسیرهای طولانی هم دچار آسیب نشود.

در این صورت نیازی به تهیه کارتن، چسب، طناب، پلاستیک ضربه گیر و روزنامه هم ندارید زیرا کارگران بسته بندی لوازم مورد نیاز را با خود همراه دارند.

کرایه نیسان بار بین شهری

امروزه با افزایش نرخ کرایه ماشین های باربری خصوصا خاور، کامیونت و کامیون می توان بارهایی که از نظر حجم و وزن قابلیت حمل با ماشین های باری کوچکتر نظیر نیسان بار و وانت بار دارند را از این طریق حمل کرده و به مقدار قابل توجهی در هزینه های حمل و باربری صرفه جویی کرد.

زیرا کرایه حمل دو نیسان بار خیلی کمتر از کرایه باربری خاور و یا کامیونت و کامیون است. سامانه شرکت دی بار با عضویت بیش از 65000 راننده نیسان بار فعال هر ساعت از شبانه روز آماده ارسال نیسان بار به محل موردنظر شما می باشد.

مقاله پیشنهادی: پایانه نیسان بار برگشتی سنندج 

بیمه کردن بار از سنندج

پیشنهاد شرکت دی بار به صاحبان بار این است که با پرداخت مبلغ اندکی در مقابل ارزش بار نسبت به بیمه کردن بار خود اقدام کنند تا در صورت حوادث احتمالی جاده ای خسارت ناشی از حادثه توسط شرکت بیمه جبران شود و خیال مشتری از این بابت راحت باشد. این شرکت حتی بارهایی که بصورت کنارباری و خرده بار ارسال می شوند را نیز به درخواست مشتری بیمه می کند.

ارائه خدمات باربری نیسان بار بین شهری توسط شرکت دی بار

این شرکت با بیش از سه دهه سابقه باربری سبک بار بین شهری و در اختیار داشتن 65000 نیسان بار فعال آمادگی دارد تا خدمات باربری را از هر نقطه ای از کشور به نقاط دیگر انجام دهد. اپراتورهای شرکت دی بار بصورت شبانه روز آماده پاسخگویی به مشتریان محترم می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *