سمنان یکی دیگر از کلان شهرهای کشور می باشد که در قسمت شمالی ایران قرار گرفته است. در باربری دی درباره باربری های اهواز ، قزوین ، بجنورد و … صحبت کرده ایم. در این مقاله درباره ی باربری سمنان به تهران و دیگر شهرهای کشور صحبت می کنیم.

شهر سمنان مرکز استان سمنان می باشد. این استان از شمال توسط استان گلستان و مازندران ، از شرق توسط خراسان رضوی ، از غرب توسط تهران ، دریاچه نمک و بخشی از قم و از جنوب هم توسط اصفهان احاطه شده است.

حمل اثاثیه منزل از سمنان

بسیاری از مردم به دلیل عوامل مختلف مانند آب و هوا و … به شهرها و استان های دیگر مانند استان تهران ، استان مرکزی و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. نوع بسته بندی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر اینکار را به تنهایی انجام دهید هم از شما انرژی و هم زمان زیادی را از شما می گیرد.

حمل اثاثیه منزل از سمنان

باربری اثاثیه منزل از سمنان

سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند. با اینکار هم انرژی شما تمام نمی شود و هم بسته بندی لوازم شما به راحتی انجام شده است.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری ایلام را مطالعه کنید.

باربری از سمنان به تهران

سمنان دارای محصولات پتروشیمی و محصولات سنتی زیادی می باشد. یکی از بیشترین باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از سمنان به تهران می باشد. فاصله سمنان تا تهران حدود 215 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمعن دارد.

شمار ه باربری های سمنان

برای ارتباط با پایانه باربری استان سمنان می توانید با شماره 09105887767 تماس بگیرید و از تعرفه باربری و لیست باربری های این استان مطلع شوید. همچنین پس از تماس و اعلام بار ماشین باربری موردنظر شما حداکثر تا دو ساعت بعد در مبدأ حاضر می شود.

ارسال خرده بار به شهرستان ها

بسیاری از مردم برای ارسال محصولاتی نیاز به ماشین های باربری دارند ، همچنین محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی است و نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

ارسال کالا از سمنان

کسانی که دارای کارخانجات در شهر سمنان هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

باربری از سمنان به تهران باربری دی

باربری سمنان به تهران

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اصفهان ، مشهد ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، لبنیات و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

یک نظر در “باربری سمنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.