جستجو
Close this search box.

باربری سلطانیه

باربری سلطانیه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری سلطانیه

باربری سلطانیه یکی از باربری هایی است که توسط باربری دی در استان زنجان انجام می شود. نمایندگی باربری دی در استان زنجان این امتیاز را برای مردم این استان فراهم کرده است که با اعلام کردن بار خود در کمترین زمان ماشین مورد نظر خود را در مبدأ دریافت کنند.

سلطانیه یکی از شهرهای استان زنجان می باشد که در قسمت غربی کشور قرار گرفته است. برای اعلام بار خود می توانید با شماره 09191934779 تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از سلطانیه

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

ارسال کالا از سلطانیه

کسانی که دارای کارخانجات در شهر سلطانیه هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو و نوشیدنی نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولات هم نیاز به ماشین های خاص است.

هزینه باربری

هزینه باربری از سلطانیه به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری

برای اطلاع از تعرفه باربری سلطانیه ( زنجان ) با باربری دی تماس بگیرید.

باربری خرده بار از سلطانیه

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از سلطانیه به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که دارای ابعاد، حجم و وزن کمی می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

باربری سلطانیه به زاهدان

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از سلطانیه به زاهدان و بالعکس می باشد. باربری از سلطانیه به زاهدان نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از سلطانیه دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند زاهدان ، اراک ، تهران و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری الوند و … اطلاعات کسب کنید.

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است که تا کنون بتواند 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز ایران در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود یا دفتر مرکزی باربری دی به شماره 02186120078 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *