جستجو
Close this search box.

باربری سردشت

باربری سردشت

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری سردشت

شهرستان سردشت در استان هرمزگان و در قسمت جنوب کشور واقع شده است. باربری سردشت توسط باربری دی انجام می شود.

شما می توانید با شماره گیری دفتر نمایندگی شهر خود و یا دفتر مرکزی باربری دی به شماره 02188742437 از بین رانندگان دی بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار، حجم بار، وزن بار و … انتخاب نمائید.

باربری سردشت

شهرستان سردشت به دلیل موقعیت خوبی که به آب های جنوبی کشور دارد دارای بنادر زیادی می باشد. باربری از بندر و کارخانجات این شهرستان توسط باربری دی انجام می شود. اگر نیاز به باربری ارزان و سریع دارید با باربری دی تماس بگیرید.

همچنین می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و یا نمایندگی های دی بار در شهرهای مختلف شماره نمایندگی شهر خود را پیدا کنید.

باربری سردشت به تهران

یکی دیگر از باربری هایی که توسط باربری دی انجام می شود، باربری از سردشت به تهران می باشد. باربری به تهران می تواند بارهایی مانند اثاثیه منزل، لوازم شرکت، محصولات صنعتی و … باشد.

برای ارسال بار از شهرستان سردشت به تهران با شماره تماس 09172039080 و یا دفتر مرکزی دی بار 02186120078 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

حمل اثاثیه باربری سردشت از میناب

مردم شهرستان سردشت گاهی اوقات به دلیل شرایط مختلف مجبور به جا به جایی محل سکونت خود می شوند. برای اسباب کشی.باید چند نکته را در.نظر گرفت که در مقاله.های دیگر به.آن اشاره.شده است.

برای باربری اثاثیه.منزل ابتدا باید بسته بندی.اصولی و خوبی را برای اسباب منزل.خود در نظر.گرفته باشید. زیرا در صورت بسته بندی.نامناسب ممکن است لوازم منزل شما.در هنگام بارگیری و باربری.دچار آسیب شود.

شما می توانید برای سهولت.در انجام کار از خدمات باربری دی.(ارائه کارگر.بسته بندی).استفاده نمائید. پس از بسته بندی.اثاثیه منزل بارگیری و باربری انجام می گیرد.

اگر زمان مشخصی برای بارگیری خود در نظر دارید حداکثر 2 ساعت قبل بارگیری با باربری دی تماس بگیرید و ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت کنید.

برای اطلاع از دیگر باربری ها از جمله باربری کهنوج روی لینک بزنید.

حمل خرده بار از سردشت

یکی دیگر از باربری هایی که دی بار انجام می دهد، باربری و حمل خرده بار می باشد. بسیاری از بارها به دلیل ابعاد و حجم کوچکی که دارند نیازی به ماشین دربستی ندارند و می توان آن بار را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

برخی از باربری ها.هزینه کامل باربری.را از مشتریان در ازای کنار باری دریافت می کنند. باربری دی با تخمین مسافت و نوع بار قیمت کنار باری را برای شما محاسبه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *