جستجو
Close this search box.

باربری سرخه

باربری سرخه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری سرخه

باربری سرخه یکی از شهرهای استان سمنان می باشد که در 170 کیلومتری شهر تهران واقع شده است. باربری از شهر سرخه توسط باربری دی انجام می شود که شامل خدمات حمل اثاثیه منزل، ترانزیت بین شهری و سایر خدمات باربری می باشد. برای اطلاع از تعرفه باربری شهر سرخه می توانید با شماره 09191491279 تماس بگیرید.

ارسال خرده بار از سرخه به تهران

یکی از بارهایی که توسط باربری دی انجام می شود ارسال خرده بار از سرخه به شهرهای دیگر از جمله تهران می باشد.

بسیاری از بارها به دلیل حجم و وزن کمی که دارند می توانند در کنار بارهای دیگر به صورت خرده بار حمل شوند. شما می توانید با دی بار تماس بگیرید و نوع باری که قصد دارید از مبدأ ارسال کنید را اعلام کنید.

حمل بار از سرخه به اردبیل

یکی از بیشترین باربری هایی که از سرخه انجام می شود باربری به اردبیل می باشد. باربری به اردبیل می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود. همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری آبیک و … اطلاعات کسب کنید.

باربری سرخه به یزد

از دیگر باربری هایی که باربری دی انجام می دهد باربری از سرخه به یزد و بالعکس می باشد. باربری از سرخه به یزد نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از سرخه دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند زاهدان ، اهواز ، بیرجند ، یزد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری سرخه به تبریز

در بخشی از منطقه این شهر کارخانه های تولیدات مواد صنعتی ، غذایی و … قرار دارد. باربری از سرخه به تبریز نیاز به باربری مطمئن و سریع دارد.

فاصله سرخه تا تبریز حدود 835 کیلومتر می باشد که باربری از سرخه توسط باربری دی به صورت کاملا مطمئن و سریع انجام می شود.

حمل اثاثیه منزل با سرخه

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن به شهر و یا استان دیگر انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد . امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است.که تا کنون بتواند چند نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز کشور در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود یا دفتر مرکزی دی بار، بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان دی بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع، حجم و وزن بار خود انتخاب نمائید.

پس از اعلام بار ، ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی و یا مشاورین دی بار با شماره 02188742437 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *