شهر زنجان مرکز استان زنجان است که در قسمت غربی کشور قرار گرفته است. استان زنجان از شمال توسط استان اردبیل و آذربایجان شرقی ، از سمت شرق توسط قزوین و گیلان ، از جنوب توسط استان همدان و از غرب توسط استان آذربایجان غربی و کردستان احاطه شده است. خدمات باربری زنجان شامل حمل کنار باری، حمل و باربری اثاثیه منزل و سایر خدمات باربری می باشد.

باربری زنجان به تهران

زنجان دارای محصولات محصولات کشاورزی زیادی می باشد. از معروف ترین محصولات زنجان می توان به چاقوی آن اشاره کرد. یکی از بیشترین باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از زنجان به تهران می باشد. فاصله زنجان تا تهران حدود 340 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمعن دارد.

باربری زنجان به یزد

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از زنجان به یزد و بالعکس می باشد. باربری از زنجان به یزد نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از زنجان دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند اهواز ، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری از زنجان به تهران باربری دی

باربری زنجان به تهران

حمل کنار باربری از زنجان

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار به شهرستان ها ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد، یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از زنجان به تهران ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری تبریز را مطالعه کنید.

ارسال خرده بار از زنجان

برخی از محصولات هستند که بدلیل حجم و وزن کم نیازی به گرفتن ماشین دربست ندارند و می توان آنها را کنار بارهای دیگر قرار داد و به مقصد فرستاد.

بسیاری از باربری های هزینه کامل را برای بردن خرده بار دریافت می کنند ولی سامانه باربری دی همان هزینه خرده بار را از صاحب بار دریافت می کند.

ارسال کالا از زنجان

کسانی که دارای کارخانجات در شهر زنجان هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اصفهان ، یزد ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، لبنیات و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود دارد.

ارسال خرده بار از زنجان به شهرستان ها

بسیاری از مردم برای ارسال محصولاتی نیاز به ماشین های باربری دارند ، همچنین محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی است و نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

شماره باربری های زنجان

برای اطلاع از تعرفه باربری و لیست باربری های استان زنجان با شماره 09191491279 تماس بگیرید. همچنین شما می توانید با شماره گیری باربری زنجان بار خود را اعلام کنید و از بین تمامی رانندگانی که در این استان مشغول به فعالیت هستند یک نفر را به دلخواه برای بار خود انتخاب نمائید.

حمل اثاثیه منزل از زنجان

بسیاری از مردم به دلیل عوامل مختلف مانند آب و هوا و … به شهرها و استان های دیگر مانند استان قزوین ، استان اردبیل و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. نوع بسته بدی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر اینکار را به تنهایی انجام دهید هم از شما انرژی و هم زمان زیادی را از شما می گیرد.

حمل اثاثیه منزل از زنجان

باربری اثاثیه منزل از زنجان

سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند. با اینکار هم انرژی شما تمام نمی شود و هم بسته بندی لوازم شما به راحتی انجام شده است.

پس از بسته بندی مراحل بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر به این موضوع اشاره شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02188742437 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

2 نظر در “باربری زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.