جستجو
Close this search box.

باربری زنجان

باربری زنجان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری زنجان

شهر زنجان مرکز استان زنجان است که در قسمت غربی کشور قرار گرفته است. استان زنجان از شمال توسط استان اردبیل و آذربایجان شرقی ، از سمت شرق توسط قزوین و گیلان ، از جنوب توسط استان همدان و از غرب توسط استان آذربایجان غربی و کردستان احاطه شده است. خدمات باربری زنجان شامل حمل کنار باری، حمل و باربری اثاثیه منزل و سایر خدمات باربری می باشد.

باربری زنجان به تهران

زنجان دارای محصولات کشاورزی و صنعتی زیادی می باشد. ظروف مسی زنجان و چاقوی این شهر بسیار معروف هستند. یکی از بیشترین باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از زنجان به تهران می باشد. فاصله زنجان تا تهران حدود 340 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمئن دارد.

باربری زنجان به یزد

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از زنجان به یزد و بالعکس می باشد. باربری از زنجان به یزد نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از زنجان دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند اهواز ، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری از زنجان به تهران باربری دی

حمل کنار باری از زنجان

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده است و تغییراتی در آن به وجود آمده است.  البته باربری خرده بار به شهرستان ها کماکان در دی بار انجام می شود.

اگر شما باری دارید که می خواهید از زنجان به تهران یا شهرهای دیگر ارسال کنید با بیمه کردن آن خیالتان راحت است که اگر اتفاقی برای بار افتاد و دچار نقص گردید شرکت بیمه خسارت آن را جبران خواهد کرد.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری تبریز را مطالعه کنید.

ارسال خرده بار از زنجان

برخی از محصولات هستند که بدلیل حجم و وزن کم نیازی به گرفتن ماشین دربست ندارند و می توان آنها را کنار بارهای دیگر قرار داد و به مقصد فرستاد.

بسیاری از باربری های هزینه کامل را برای بردن خرده بار دریافت می کنند ولی سامانه باربری دی همان هزینه خرده بار را از صاحب بار دریافت می کند.

ارسال کالا از زنجان

کسانی که دارای کارخانجات در شهر زنجان هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی در زنجان نمی تواند فقط در سطح همین شهر محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سود زیادی نخواهد کرد. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اصفهان ، یزد ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، لبنیات و … نیاز به ماشین های یخچال دار می باشد که در مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند.

ارسال خرده بار از زنجان به شهرستان ها

برخی از مردم برای ارسال محصولاتشان نیاز به ماشین های باربری دارند. ممکن است محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی باشد پس نیازی به ماشین دربستی نیست. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

شماره باربری های زنجان

برای اطلاع از تعرفه باربری و لیست باربری های استان زنجان با شماره 09191491279 تماس بگیرید. همچنین شما می توانید با شماره گیری باربری زنجان بار خود را اعلام کنید و از بین تمامی رانندگانی که در این استان مشغول به فعالیت هستند یک نفر را به دلخواه برای بار خود انتخاب نمائید.

حمل اثاثیه منزل از زنجان

بسیاری از مردم به دلیل عوامل مختلف مانند آب و هوا و … به شهرها و استان های دیگر مانند استان قزوین ، استان اردبیل و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. نوع بسته بدی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر اینکار را به تنهایی انجام دهید از شما انرژی و زمان زیادی را می گیرد.

حمل اثاثیه منزل از زنجان

سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کند. با این کار هم انرژی شما تمام نمی شود و هم بسته بندی لوازم شما به راحتی انجام شده است.

پس از بسته بندی مراحل بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر به این موضوع اشاره شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02188742437 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *