جستجو
Close this search box.

باربری زابل

باربری زابل

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری زابل

 

زابل یکی از شهرهای جنوب شرقی کشور می باشد که مرکز شهرستان زابل می باشد. این شهر در فاصله 205 کیلومتری شهر زاهدان قرار گرفته است. شهر زابل در استان سیستان و بلوچستان می باشد که باربری زابل در این استان توسط باربری دی انجام می شود.

باربری زابل تهران

یکی از باربری هایی که توسط باربری دی انجام می شود باربری به تهران می باشد. فاصله زابل تا تهران حدود 1484 کیلومتر می باشد که حمل بار با این مسافت طولانی نیاز به باربری مطمئن و سریع دارد.

شما می توانید برای ارسال بارهای خود به استان تهران با شماره 09154949436 و یا دفتر مرکزی دی بار با شماره 02186120078 تماس بگیرید.

حمل بار از زابل

از دیگر خدماتی که باربری دی در این استان ارائه می دهد شامل حمل اثاثیه منزل، ارائه کارگر جهت بسته بندی اثاثیه منزل، ترانزیت و حمل و نقل بین شهری و سایر خدمات باربری می باشد.

بسیاری از بارها به دلیل وزن زیاد و ابعاد بزرگ نیاز به بارگیری با چند نفر دارد. از این رو باربری دی برای سهولت در زمان بارگیری می تواند برای شما کارگر ارسال کند تا هم صدمه ای به بار در هنگام بارگیری نرسد و هم بارگیری سریع تر انجام شود.

پایانه باربری زابل

برای اطلاع از تعرفه حمل بار و همچنین لیست باربری های شهرستان زابل می توانید با شماره دی بار در زابل تماس بگیرید.

دی بار علاوه بر نمایندگی شهرستان زابل دارای 27 نمایندگی دیگر در سراسر کشور می باشد که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در زمینه باربری به هم وطنان خود می باشد.

شماره باربری های زابل

شماره باربری دی در شهر زابل و سیستان و بلوچستان 09154949436 می باشد. شما می توانید با تماس با دی بار، بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان دی بار در زابل یکی را با توجه به نوع بار، حجم و وزن بار خود انتخاب نمائید.

همچنین می توانید برای بیمه کردن بار خود و یا استعلام تعرفه باربری بار خود با باربری دی تماس بگیرید. شما می توانید در سایت باربری دی از خدمات باربری در شهر زاهدان نیز مطلع شوید.

ارسال خرده بار از زابل

یکی دیگر از باربری هایی که باربری دی انجام می دهد باربری و حمل خرده بار می باشد. بسیاری از بارها به دلیل ابعاد و حجم کوچکی که دارند نیازی به ماشین دربستی ندارند و می توان آن بار را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

برخی از باربری ها هزینه کامل باربری را از مشتریان در ازای کنار باری دریافت می کنند. باربری دی با تخمین مسافت و نوع بار قیمت کنار باری را برای شما محاسبه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *