جستجو
Close this search box.

باربری داران

باربری داران

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری داران

 

داران یکی از شهرهای استان اصفهان می باشد که در قسمت مرکزی کشور قرار گرفته است. شما می توانید برای اعلام بار و باربری از شهر داران با شماره 09130335364 و 02188742437 تماس بگیرید.

باربری داران به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از داران به تهران و بالعکس می باشد. باربری از داران به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر (434 کیلومتر) می باشد.

اگر شما باری از داران دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند مشهد، تبریز، اهواز و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

برای اطلاع از تعرفه باربری شهر داران و استان اصفهان در سال 1400 با باربری دی تماس بگیرید.

حمل کالا از داران

کسانی که دارای کارخانجات در شهر داران هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو و نوشیدنی نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

حمل اثاثیه منزل از داران

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگران بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

حمل بار از داران به کرمانشاه

یکی از بیشترین باربری هایی که از داران انجام می شود باربری به کرمانشاه می باشد. باربری به کرمانشاه می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

از دیگر باربری هایی که می توانید به باربری دی تکیه کنید باربری از داراب ( استان فارس ) به شهرها و استان های دیگر کشور می باشد.

ارسال خرده بار از داران

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از داران به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *