جستجو
Close this search box.

باربری داراب

باربری داراب

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری داراب - باربری دی

 

داراب یکی از شهرهای استان فارس می باشد که در قسمت مرکزی کشور قرار گرفته است. برای اعلام بار و باربری از داراب با شماره 09172039080 تماس حاصل فرمائید.

باربری داراب به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از داراب به تهران و بالعکس می باشد. باربری از داراب به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

فاصله داراب تا تهران حدود 1125 کیلومتر می باشد که باربری در ابن فاصله توسط باربری دی به صورت کاملا مطمئن و سریع انجام می شود.

اگر شما باری از داراب دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند تبریز، مشهد، اهواز و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

ارسال کالا از داراب

کسانی که دارای کارخانجات در داراب هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری شاهین شهر و … اطلاعات کسب کنید.

حمل اثاثیه منزل از داراب

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگران بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد. همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

باربری خرده بار از داراب

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از داراب به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد ، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

ارسال بار از داراب به تبریز

یکی از بیشترین باربری هایی که از داراب انجام می شود باربری به تبریز می باشد. باربری به داراب می تواند محصولات صنعتی و غذایی و باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

شماره باربری های داراب

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است که تا کنون بتواند 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز کشور در هر کجای ایران تنها با شماره گیری 09172039080 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمائید.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *