جستجو
Close this search box.

باربری خمین

باربری خمین

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری خمین

خدمات باربری خمین توسط شرکت باربری دی به صورت شبانه روزی انجام می شود. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری از خمین با نمایندگی دی بار در این شهر تماس بگیرید.

خمین جنوبی ترین شهر استان مرکزی می باشد. این شهرستان از شمال توسط شهر اراک (مرکز استان)، از شمال غربی توسط شازند، شمال شرقی توسط محلات، از جنوب توسط گلپایگان، جنوب غربی الیگودرز، جنوب شرقی اصفهان و از غرب و شرق توسط ازنا و دلیجان احاطه شده است.

شما می توانید برای درخواست ماشین باربری خود با شماره باربری دی در خمین 09183103991 تماس بگیرید و از تعرفه باربری شهر خود در سال 1400 و دیگر اطلاعات مورد نیاز با خبر شوید.

باربری خمین به تهران

فاصله شهرستان خمین تا تهران حدود 320 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 5 ساعت فاصله دارد. شما می توانید برای درخواست ماشین باربری، حمل بار بین شهری، درخواست پرسنل مخصوص بسته بندی و سایر خدمات باربری با دی بار تماس بگیرید.

در صورت عدم پاسخگویی پرسنل باربری دی در شهر خمین می توانید با شماره دفتر مرکزی در تهران 02188742437 تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه نسبت به همکاران ماشین باربری خود را رزرو نمائید.

باربری خمین اراک

استان مرکزی به دلیل وجود شهرک صنعتی های بسیار زیاد به عنوان پایتخت صنعتی کشور شناخته شده است. شهرک صنعتی های این استان در تمام شهرها و نواحی مختلف مستقر شده اند.

شرکت حمل و نقل دی در تمامی نقاط و نزدیک به این شهرک صنعتی ها ماشین باربری دارد تا بتواند محصولات صنعتی، غذایی، شیمیایی و بهداشتی و سایر محصولات را به راحتی و سریع بارگیری و به مقصد ارسال نماید.

برای باربری ارزان، سریع و مطمئن با باربری دی تماس بگیرید. همچنین شما می توانید برای اطلاع از باربری اراک به سایت باربری دی مراجعه کنید.

حمل بار از خمین به شهرستان

شرکت دی بار تمامی خدمات باربری از جمله.حمل اثاثیه منزل، ترانزیت بین شهری، حمل بار از نمایشگاه.بین المللی استان مرکزی، حمل بار از شهرک صنعتی و … را انجام می دهد.

دی بار علاوه بر استان مرکزی در 27 شهر و استان دیگر.کشور نمایندگی خود را تأسیس کرده است که به صورت شبانه روزی.مشغول به فعالیت می باشند.

همچنین دارای 12.000 راننده فعال در سراسر کشور است.که در هر ساعت از شبانه روز می توانید ماشین باربری خود را ظرف مدت 2 ساعت از باربری دی تحویل بگیرید.

شماره باربری خمین

برای اطلاع از آخرین اخبار باربری و ترانزیت، تعرفه باربری، نوع بیمه باربری و موجودی ماشین در پایانه باربری می توانید با شماره 09183103991 تماس بگیرید. باربری دی در تلاش است تا با کمترین هزینه، یک باربری مطمئن و سریع را برای شما انجام دهد. اگر به دنبال بهترین باربری در کشور می گردید باربری دی بهترین گزینه برای شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *