جستجو
Close this search box.

باربری جهرم

باربری جهرم

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری جهرم - باربری دی

 

باربری جهرم ، جهرم یکی از شهرهای استان فارس می باشد که در قسمت مرکزی کشور قرار گرفته است و یکی از قطب های مهم اقتصادی در استان فارس می باشد که سالانه بخشی از درامد این شهر را به خود اختصاص داده است. این شهر دارای شهرک های صنعتی متعدد و محصولات غذایی و صنعتی نیز می باشد.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری ابرکوه و … اطلاعات کسب کنید.

ارسال کالا از جهرم

کسانی که دارای کارخانجات در جهرم هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

حمل اثاثیه منزل جهرم

بسیاری از مردم برای ادامه زندگی خود با توجه به دلایل مختلف محل سکونت خود را تغییر می دهند. برای انجام امور باربری اثاثیه منزل باید از شرکت های باربری کمک بگیرید. قبل از بارگیری باید لوازم منزل به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی شوند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

برای بسته بندی می توانید از پرسنل بسته بندی شرکت دی بار استفاده نمائید. پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی میکنند تا در هنگم بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

یکی از مهمترین وسایل در بسته بندی لوازم کارتن خالی است که باید محکم بوده و توانایی تحمل کردن وزن وسیله ها را داشته باشد. همچنین از پلاستیک ها یا نایلون های حباب دار نیز استفاده می شود که جلو ضربه را در هنگام حمل بار می گیرند.

بر روی کارتن نیز از چسب هایی متفاوت و محکم استفاده شود تا وسایل بیرون نریزند. با ما با خیال راحت تری جابه جا شوید.

باربری جهرم به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از جهرم به تهران و بالعکس می باشد. باربری از جهرم به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از جهرم دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند تبریز، مشهد، اهواز و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری خرده بار از جهرم

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از جهرم به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

حمل بار از جهرم به مشهد

یکی از بیشترین باربری هایی که از جهرم انجام می شود باربری به مشهد می باشد. باربری به جهرم می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *