جستجو
Close this search box.

باربری تیران

باربری تیران

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری تیران

تیران یکی از شهرهای استان اصفهان می باشد که در قسمت مرکزی کشور قرار گرفته است. باربری تیران به شهرستان و کلان شهر های کشور توسط باربری دی با بروزترین امکانات انجام می شود.

شما می توانید با اعلام بار خود و با توجه به نوع بار،حجم بار، وزن بار و… نوع ماشین مورد نیاز باربری خود را از بین رانندگان دی بار انتخاب نمائید. برای اطلاع از تعرفه باربری های تیران با شماره 09130335364 و 03132281734 تماس بگیرید.

باربری تیران به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از تیران به تهران و بالعکس می باشد. باربری از تیران به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از تیران دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند مشهد، تبریز، اهواز و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

حمل اثاثیه منزل با باربری تیران

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن نوع بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد. همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

ارسال کالا با باربری تیران

کسانی که دارای کارخانجات در شهر تیران هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری لارستان و … اطلاعات کسب کنید.

هزینه باربری تیران

هزینه باربری از تیران به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری

برای اطلاع از تعرفه باربری لارستان ( استان اصفهان ) در سال 1400 با باربری دی تماس بگیرید.

حمل بار از تیران به یزد

یکی از بیشترین باربری هایی که از تیران انجام می شود باربری به یزد می باشد. باربری به یزد می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

باربری خرده بار از تیران

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از تیران به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد ، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

شماره باربری تیران

برای اعلام بار خود از لارستان و ارسال بار به شهرها و استان های کشور از جمله تهران، کرج، بروجرد، شیراز و سایر شهرستان ها با باربری دی با شماره 09130335364 و یا با شماره 0218874243702186120078 تماس بگیرید.با

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *