جستجو
Close this search box.

باربری تهران به اردبیل

باربری تهران به اردبیل

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری تهران به اردبیل

 

خدمات باربری تهران به اردبیل از جمله امورات باربری بسیار مهم شرکت باربری دی می باشد که با به روزترین خدمات و به صورت شبانه روزی انجام می دهد.

شما می توانید برای ارسال بار از تهران به اردبیل و سایر شهرهای استان اردبیل با دفتر مرکزی دی بار با شماره 02188760730 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

اگر نیاز به دریافت خدمات باربری تهران به اردبیل و اردبیل به تهران را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای ارسال بار از اردبیل با نمایندگی دی بار با شماره 09142406369 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: باربری تهران به ارومیه

خدمات باربری تهران به اردبیل

از مسیرهای مختلفی می توان خدمات باربری تهران به اردبیل را انجام داد که این مسیرها شامل موارد زیر می باشد:

باربری تهران به اردبیل

 • مسیر اول 600 کیلومتر است که از نظر زمانی 6 ساعت و 50 کیلومتر می باشد. این مسیر از تهران به سمت قزوین و زنجان حرکت می کند که در آخر به تهران ختم می شود.
 • مسیر دوم شامل 595 کیلومتر است که حدود 7 ساعت و 30 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت شهر قدس به سمت جاده زنجان حرکت می کند و مانند مسیر اول به اردبیل ختم می شود.
 • مسیر سوم نیز مانند مسیر اول تا قزوین ادامه دارد و ادامه مسیر از سمت استان گیلان ادامه خواهد داشت.

رانندگان دی بار با توجه به شرایط آب و هوایی و ترافیک حمل و نقل جاده ای یک مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از آسیب به بار در زمان بارندگی برف و باران استفاده می کنند.

هزینه باربری تهران به اردبیل

قیمت و تعرفه باربری تهران به اردبیل ثابت نیست و با توجه به عواملی مشخص می شود که شامل موارد زیر می باشد:

 1. نوع بار
 2. حجم بار
 3. وزن بار
 4. ارزش بار
 5. بیمه باربری
 6. فاصله مبدأ تا مقصد
 7.  تعداد ماشین های باربری
 8. نوع ماشین باربری
 9. و …

نوع ماشین باربری از مهم ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت باربری می باشد. هرچقدر ابعاد خودروی باربری بزرگ تر باشد، هزینه باربری بیشتر می شود.

پایین ترین قیمت باربری را می توانید با نیسان بار تجربه کنید در غیر این صورت قیمت و هزینه باربری از تهران به اردبیل با خاور و کامیونت و تریلی بیشتر خواهد شد.

بیمه باربری نیز از عوامل دیگری می باشد که بر قیمت باربری اثر می گذارد. بیمه شدن بار به اختیار صاحب بار انجام می شود و در صورت عدم لزوم بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد دی بار بیمه کردن بار می باشد، چرا که در صورت آسیب دیدن بار بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

مقالات بیشتر: باربری تهران به تبریز

مزایا و خدمات باربری تهران اردبیل

 • انجام امور و خدمات باربری در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی
 • تضمین سلامت کالا
 • انجام خدمات باربری انواع کالاها با اوزان و تناژهای مختلف
 • تحویل به موقع و سریع بار
 • بارنامه و بیمه نامه رسمی
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی در هر کجای ایران
 • ارائه مشاوره رایگان در جهت بارگیری و باربری
 • پایین ترین قیمت باربری در تهران
 • حمل بار به صورت رفت و برگشت
 • در اختیار داشتن 22.000 راننده فعال در سراسر کشور

حمل اثاثیه منزل از تهران به اردبیل

باربری در تهران برای خدمت رسانی در حمل اثاثیه منزل، اسباب کشی دفتر کار و در کل کالاهایی که می خواهید جابه جا کنید حاضر بوده و همچنین باربری تهران دارای بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات باربری به همشهریان خود بوده است.

تمام امکانات ارائه شده در باربری تهران برای جلب رضایت مشتریان خود بوده و در این زمینه نیز به موفقیت های بالایی رسیده است و در تهران قابل اعتماد شناخته شده و توانسته بهترین خدمات را ارائه کند.

یکی از مهمترین وسایل در بسته بندی وسایل کارتن است که باید محکم بوده و توانایی تحمل وزن وسیله ها را داشته باشد.

باربری تهران به اردبیل

همچنین از پلاستیک ها یا نایلون های حباب دار نیز استفاده می شود که جلوی ضربه را در هنگام حمل بار می گیرند. بر روی کارتن نیز از چسب هایی متفاوت و محکم استفاده شود تا وسایل بیرون نریزند.

پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به روش کامل اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب و خسارت نشوند.

پس از بسته بندی نوبت به رزرو ماشین باربری می باشد. ماشین باربری را باید با توجه به ابعاد و وزن بار خود انتخاب نمائید.

به این صورت که اگر بار شما بیش از 2 تن وزن داشته باشد باید از خاور جهت حمل لوازم خود استفاده نمائید و همچنین اگر از وزن کم ولی ابعاد بیش از 3 متر برخوردار است مجددا باید از خاور استفاده شود.

مقالات: باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن خراسان شمالی

پایانه نیسان بار برگشتی اردبیل به تهران

بسیاری از باربری های بین شهری به صورت نیسان بار برگشتی انجام می شود. نیسان بار برگشتی به این منظور است که رانندگان نیسان از مبدأ یک شهر به مقصد شهر دیگر حرکت می کنند.

رانندگان پس از تخلیه بار معمولا علاقه دارند یک بار دیگر به مقصد مورد نظر خود حمل کنند حال می تواند این مقصد منزل آنها باشد.

موضوع نیسان بار برگشتی هم برای شرکت باربری و هم برای راننده و صاحب بار مناسب می باشد چرا که با قیمت پایین تر نسبت به باربری دربستی، همان خدمات را دریافت می کنند.

برای مثال راننده ای از مبدأ اردبیل به شهر تهران باری را جابجا می کند و پس از تخلیه بار برای رفتن به منزل خود یک بار از نمایشگاه بین المللی تهران به مقصد شهر خود حمل می کند.

برای حمل این بار راننده حاضر است قیمت پایین تری را دریافت کند و بار را با همان امکانات دربستی حمل و جابجا کند.

شرکت باربری دی برای انجام خدمات باربری به صورت دربستی و برگشتی آماده خدمات رسانی به تمامی مردم عزیز می باشد. شما می توانید برای ارتباط با نمایندگی دی بار در شهر خود به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *