جستجو
Close this search box.

باربری بهبهان

باربری بهبهان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

نمایندگی بهبهان

باربری بهبهان می‌تواند حمل و باربری اثاثیه منزل و یا ارسال خرده بار را انجام دهد. به دلیل فاصله زیادی که استان خوزستان با بعضی از کلان‌شهرها دارد برای باربری نیاز به یک باربری مطمئن و سریع دارید.

باربری دی با یک دهه تجربه درخشان این اطمینان را به شما می‌دهد که بدون هیچ معطلی بار شما به مقصد ارسال می‌گردد.

حمل اثاثیه منزل به تهران با باربری بهبهان

مردم استان خوزستان و شهر بهبهان ممکن است به دلیل آب‌وهوا و یا شرایط کاری خود از یک استان به استان دیگر مانند استان تهران نقل‌مکان کنند. برای باربری اثاثیه منزل باید تمامی لوازم منزل به‌صورت کاملاً اصولی بسته‌بندی شوند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیب نبینند.

به همین خاطر باربری دی برای سهولت دربسته بندی لوازم منزل کارگر بسته‌بندی برای شما ارسال می‌کند. کارگر بسته‌بندی تمامی لوازم منزل شما را به‌صورت کاملاً اصولی و مطمئن بسته‌بندی می‌کند. این امر باعث می‌شود خیال شما از بابت آسیب نرسیدن به بار راحت شود.

پس از بسته‌بندی لوازم منزل نوبت به بارگیری و باربری می‌باشد که در مقاله‌های دیگر کامل به آنها اشاره شده است.

ماشین‌های باربری در باربری بهبهان

ماشین‌های باربری بهبهان از خودروهای سبک که شامل (آریسان، نیسان) و خودرو‌های سنگین (خاور، کامیونت، تریلی و …) می‌باشد را در اختیار دارد تا در کمترین زمان برای شما ارسال کند.

همچنین پس از اعلام بار ماشین باربری در کمتر از 2 ساعت به مبدأ می‌رسد و یا می‌توان در زمان اعلام شده توسط صاحب بار، ماشین را ارسال کرد.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری بندر دیلم و … اطلاعات کسب کنید.

ارسال خرده بار با باربری بهبهان

بسیاری از بارهایی که از بهبهان به شهرهای دیگر کشور ارسال می‌شود به دلیل ابعاد و حجم کوچکی که دارند نیازی به ماشین دربستی ندارند و به‌صورت خرده بار حمل می‌شود. هزینه خرده بار باتوجه‌به نوع بار و فاصله مبدأ تا مقصد برآورد می‌شود.

لازم به ذکر است که بارهایی که به‌صورت کنار باری و خرده بار حمل می‌شود بیمه ندارند.

بیمه باربری

بارهایی که از شهر اندیمشک به کلان‌شهرها و استان‌های دیگر کشور حمل می‌شود می‌توان بیمه کرد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می‌باشد و در صورت عدم نیاز بیمه، بار بیمه نمی‌شود.

بهتر است بار بیمه شود تا در صورت آسیب‌دیدن بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند. همچنین هزینه بیمه کردن نسبت به ارزش بار ارزیابی می‌شود که هر میلیون تومان ارزش بار 1000 تومان بیمه می‌شود.

هزینه باربری در باربری بهبهان

هزینه باربری از شهر بهبهان به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری
  • بیمه باربری

برای استعلام قیمت بار خود با دفتر مرکزی باربری دی تماس بگیرید.

نمایندگی‌های باربری دی

شرکت باربری دی باسابقه یک دهه درخشان توانسته با تلاش خود 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس کند. شما می‌توانید در هر کجای ایران با دفتر نمایندگی شهر خود تماس بگیرید و ماشین موردنظر خود را سریع دریافت کنید.

برای ارتباط با نمایندگی شهر خود با شماره 09165444537 و برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار با شماره 02188742437 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *