جستجو
Close this search box.

باربری بندر لنگه

باربری بندر لنگه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری بندر لنگه

بندر لنگه یکی از شهرهای استان هرمزگان می باشد که در کنار ساحلی خلیج فارس قرار گرفته است. این بندر یکی از بنادر مهم در جنوب ایران است.

باربری بندر لنگه توسط باربری دی انجام می شود. شما می توانید برای ارتباط با دفتر نمایندگی دی بار در بندر لنگه با شماره 09172039080 و یا دفتر مرکزی دی بار 02186120078 تماس بگیرید.

باربری بندر لنگه به تهران

یکی از باربری هایی که توسط باربری دی انجام می شود باربری به تهران می باشد. باربری به تهران می تواند بارهایی مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، باربری بین شهری و … باشد. برای ارسال بارهای خود به تهران با شرکت باربری دی (قوی ترین ناوگان حمل بار در کشور) همراه باشید.

حمل اثاثیه منزل با باربری بندر لنگه

مردم مسجد سلیمان گاهی به دلایلی مانند موقعیت شغلی خود در شهرها و استان های دیگر و یا آب و هوا و … تصمیم به جا به جایی می گیرند. برای جا به جایی چند موضوع را باید رعایت کرد.

اولین و مهم ترین موضوع بسته بندی لوازم منزل می باشد. اگر بسته بندی لوازم منزل شما محکم و یا اصولی نباشد ممکن است لوازم شما در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب شود.

به همین منظور شرکت باربری دی برای سهولت.در انجام کار.و راحتی شما کارگر بسته بندی برای.شما ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی.لوازم منزل شما (یخچال، فریزر، تلویزیون،.فرش و … را به صورت کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کند تا درهنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود.

شما می توانید در سایت باربری دی مقاله باربری بم، بندر امام خمینی و دیگر شهرهای کشور را مطالعه فرمائید.

ماشین های باربری بندر لنگه

باربری دی با تلاش و کوشش فراوان توانسته است.تمامی ماشین های باربری را در اختیار خود داشته باشد.تا تمامی خدمات باربری را برای مردم عزیز کشور فراهم سازد.

شما می توانید ماشین مورد نیاز باربری خود.را با توجه به نوع بار، حجم بار و … انتخاب کنید.و یا اگر از ماشین مورد نظر خود اطلاع ندارید.و یا نمی دانید چه ماشینی برای بار شما مناسب است.با دفتر مرکزی ما تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند.

ارسال خرده بار با باربری بندر لنگه

برخی از بارها به دلیل داشتن.حجم، وزن و ابعاد کم نیازی به ماشین دربستی ندارند. این نوع بارها را می توان به صورت.خرده بار با بارهای دیگر به مقصد مورد نظر ارسال کرد.

بسیاری از باربری ها هزینه کامل باربری را.در ازای حمل کنار باری از شما دریافت می کنند. باربری دی با توجه به نوع بار و تخمین مسافت،.هزینه کنارباری از شما دریافت می کند.

بیمه باربری

یکی از مهم ترین ویژگی های هر شرکت باربری بیمه باربری می باشد. بیمه باربری به این دلیل ضروری است که در صورت آسیب به بار، بیمه خسارت وارد شده را پرداخت کند.

البته بیمه کردن بار با اختیار صاحب بار صورت می گیرد.و می تواند در صورت عدم نیاز به بیمه باربری،.بار خود را بیمه نکند ولی پیشنهاد ما بیمه شدن بار می باشد.تا در هنگام بارگیری و باربری نگرانی شما از.جهت آسیب رسیدن به بار برطرف شود.

نمایندگی های باربری دی

باربری دی با تلاش.و کوشش توانسته.پس از یک دهه.درخشان 34 نمایندگی رسمی در سراسر.کشور.راه اندازی کند.که به صورت.شبانه روزی.مشغول.به فعالیت هستند. شما می توانید برای.اعلام بار خود با نمایندگی شهر.خود.و یا دفتر مرکزی باربری دی.در تهران به شماره 02188742437 تماس.بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

پس از اعلام بار ماشین.باربری مورد نظر حداکثر تا 2.ساعت.بعد به مبدأ می رود و یا در زمان تعیین شده.توسط صاحب بار برای بارگیری در مبدأ حاضر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *