جستجو
Close this search box.

باربری بندر عباس

باربری بندر عباس

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری بندر عباس دی بار

باربری بندر عباس در مرکز استان هرمزگان است که از شرق توسط استان سیستان و بلوچستان ، از غرب توسط استان فارس و بخش کوچکی از استان بوشهر، از شمال توسط کرمان و از جنوب توسط دریای عمان و خلیج فارس احاطه شده است.

باربری بندر عباس به تهران

یکی از عمده ترین و مهم ترین باربری هایی که از بندر عباس انجام می شود،  باربری بندر عباس به تهران است. فاصله بندر عباس تا تهران حدود 1266 کیلومتر می باشد. باربری هایی که از بندر عباس به سمت تهران انجام می شود باید مطمئن و سریع باشد. زیرا برخی از بارها می توانند مواد غذایی باشند که در صورت دیر رسیدن به مقصد خراب می شوند.

باربری بندر عباس به اصفهان

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از بندر عباس به اصفهان و بالعکس می باشد. باربری بندر عباس به اصفهان نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد. اگر شما باری از بندر عباس دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند تهران، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

حمل اثاثیه منزل با باربری بندر عباس

بسیاری از مردم به دلیل شرایط جوی شهر بندر عباس و دلایل دیگر از آن شهر به شهرها و استان های دیگر کشور از جمله استان خوزستان، فارس و … نقل مکان می کنند. اولین و مهم ترین نکته برای اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. نوع بسته بندی اصولی هم در سرعت کار و هم در بارگیری تاثیر بسزایی دارد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را به شما داده است تا در کمترین زمان ممکن تمامی لوازم منزل از بزرگ ترین ( یخچال و فریز ) تا کوچک ترین ( میز و صندلی ) را به راحتی بسته بندی کنید.

ارسال خرده بار با باربری بندر عباس

از دیگر مواردی که حداقل یکبار مردم بندر عباس به آن احتیاج دارند ارسال خرده بار با نیسان و خاور می باشد. خیلی از محصولات و وسایل بدلیل وزن و حجم کم نیازی به نیسان یا خاور دربست ندارند و می توان آن ها را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر قرار داد و ارسال کرد.

همچنین می توانید  مقاله باربری زاهدان را مطالعه کنید.

حمل کنار باری از بندرعباس به اهواز

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت است و مهم ترین تفاوت این دو خدمت در بیمه کردن بار است.

اگر شما قصد ارسال بار از بندرعباس به اهواز را دارید بهتر است بار خود را بیمه کنید تا خیالتان از بابت آسیب های احتمالی به بار راحت باشد تا اگر مشکلی برای بار در هنگام بارگیری، حمل و تخلیه پیش آمد شرکت بیمه خسارات وارده را جبران نماید.

حمل انواع بار باربری بندرعباس

کسانی که محصول و یا کالایی تولید می کنند قطعاً برای ارسال محصولات خود به شهرهای دیگر نیاز به ماشین‌ های باربری دارند. برای مثال اگر کارخانه‌ ای که محصولات غذایی تولید می کند بخواهد فقط در سطح شهر خود محصولاتش را پخش کند ممکن است در آینده از بابت سود دهی دچار مشکل شود. برای همین تمامی کسانی که محصولی تولید می کنند قطعاً به شهرهای اطراف خود و یا شهرهای حتی دورتر باید کالا هایشان را پخش کنند و این کار نیاز به باربری سریع و مطمئن دارد.

هزینه باربری بندرعباس 

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی باربری با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *