جستجو
Close this search box.

باربری بروجرد

باربری بروجرد

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری بروجرد باربری دی

بروجرد یکی دیگر از کلان شهرهای کشور می باشد که در قسمت غربی ایران قرار گرفته است. شهر بروجرد یکی از شهرهای استان لرستان می باشد.

برای اطلاع از تعرفه باربری بروجرد با شماره 09165444537 تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از بروجرد

بسیاری از مردم بروجرد به دلیل عوامل مختلف مانند شغل، تحصیل یا آب و هوا به شهرها و استان های دیگر مانند استان تهران، استان مرکزی و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. نوع بسته بندی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر اینکار را به تنهایی انجام دهید از شما انرژی و زمان زیادی را می گیرد.

حمل اثاثیه منزل از بروجرد

سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگران بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند. با اینکار هم انرژی شما صرف این کار نمی شود و هم بسته بندی لوازم شما به صورت اصولی و درست انجام می شود.

پس از بسته بندی مراحل بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر به این موضوع اشاره شده است.

باربری از بروجرد به تهران

بروجرد دارای محصولات پتروشیمی و صنایع دستی زیادی می باشد. یکی از بیشترین باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از بروجرد به تهران می باشد. فاصله بروجرد تا تهران حدود 318 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمئن دارد.

حمل کنار باری از بروجرد به تبریز

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت است و تفاوت این دو خدمت در بیمه کردن بار است.

اگر شما قصد داشته باشید باری را از بروجرد به تبریز ارسال کنید بدلیل مسافت زیاد میان این دو شهر بهتر است بار را بیمه کنید تا اگر بار شما دچار نقص و اشکالی در بارگیری و تخلیه و … شد دیگر نگران این موضوع نباشید زیرا شرکت بیمه خسارت شما را جبران خواهد کرد.

ارسال خرده بار از بروجرد به شهرستان ها

برخی از مردم برای ارسال محصولاتشان نیاز به ماشین های باربری دارند. اگر محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی باشد نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود. همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری سمنان را مطالعه کنید.

شماره باربری بروجرد

شماره باربری دی جهت حمل و باربری اثاثیه منزل، محصولات صنعتی و سایر محصولات و لوازم 09165444537 می باشد. برای اعلام بار و بارگیری محصولات خود با باربری دی شعبه بروجرد تماس بگیرید.

ارسال کالا از بروجرد

کسانی که دارای کارخانجات در شهر بروجرد هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

باربری از بروجرد به تهران باربری دی

برای مثال کارخانه مواد لبنی نمی تواند فقط در سطح شهر خود محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اصفهان ، مشهد ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات لبنی مانند شیر ، پنیر ، ماست و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولات نیاز به ماشین های خاص خود است.

هزینه باربری

تعرفه باربری ثابت نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

برای اطلاع از تعرفه باربری بروجرد با شماره 09165444537 تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *