جستجو
Close this search box.

باربری بجنورد

باربری بجنورد

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری بجنورد

شهر بجنورد در قسمت شمالی شرقی کشور قرار دارد و مرکز استان خراسان شمالی می باشد. این استان از غرب توسط استان گلستان ، از شرق توسط بخشی از خراسان رضوی ، از جنوب توسط سمنان و بخش دیگری از خراسان رضوی احاطه شده است. باربری از بجنورد شامل حمل اثاثیه منزل، ارسال بار به تهران و سایر خدمات باربری می باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

باربری بجنورد به تهران

شهر بجنورد دارای محصولات عمده کشاورزی ، دامی و … می باشد. یکی از باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از بجنورد به تهران می باشد. فاصله بجنورد تا تهران حدود 740 کیلومتر می باشد.

شماره باربری بجنورد

برای ارتباط با دفتر اصلی باربری بجنورد می توانید با شماره 09156665639 تماس بگیرید و نوع باری که می خواهید حمل کنید را اطلاع دهید. پس از اعلام بار تعرفه باربری از بجنورد برای شما برآورد و به شما اعلام خواهد شد.

ارسال خرده بار از بجنورد به شهرستان ها

برخی از مردم برای ارسال محصولات خود نیاز به ماشین های باربری دارند. اگر محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی باشد نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

حمل اثاثیه منزل از بجنورد

برخی از مردم بجنورد قصد دارند برای زندگی نقل مکان کنند و از بجنورد به دیگر شهرها و استان های دیگر کشور مانند استان یزد، استان قم و … نقل مکان کنند.

اولین و مهم ترین موضوع برای اثاث کشی ، بسته بندی اصولی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را از نظر زمانی و خستگی روحی و جسمی راحت کرده است.

کارگران بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از بزرگ مانند یخچال و فریزر تا لوازم کوچک مثل میز و صندلی و … را به بهترین نحو ممکن بسته بندی می کنند. با این کار هم شما از نظر روحی و جسمی خسته نمی شوید و هم خیال شما از سلامت لوازم منزل راحت می شود.

ارسال کالا از بجنورد

کسانی که دارای کارخانجات در شهر بجنورد هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه لبنیات نمی تواند فقط در سطح شهر خود محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اصفهان ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات لبنی مانند شیر ، ماست و … نیاز به ماشین های یخچال دار می باشد که در مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولات نیاز به ماشین های خاص خود می باشد.

بیمه کردن بار بجنورد

یکی دیگر از امکانات سامانه باربری دی بیمه کردن تمامی بارها می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

ولی پیشنهاد ما به شما بیمه کردن بار می باشد زیرا هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم می باشد و با بیمه کردن ، در صورت آسیب و خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

باربری بجنورد به قزوین

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از بجنورد به قزوین و بالعکس می باشد. باربری قزوین به بجنورد نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از بجنورد دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند یزد ، قزوین و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

حمل کنار باری از بجنورد به تهران

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت است. مهمترین تفاوت این دو خدمت در بیمه کردن بار است.

اگر شما قصد ارسال بار از بجنورد به تهران را دارید بهتر است بار خود را بیمه کنید تا خیالتان از بابت آسیب احتمالی به بار راحت باشد. زیرا در صورت بروز حادثه یا آسیب به بار شرکت بیمه خسارات وارده را جبران خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *