جستجو
Close this search box.

باربری بانه

باربری بانه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری بانه

 

شهرستان بانه شهر مرزی بین ایران و عراق می باشد که در استان کردستان قرار دارد. این شهر در 20 کیلومتری این مرز واقع شده است. این شهرستان با شهرهای مریوان، سردشت، سقز و اقلیم کردستان هم مرزی می کند. در ادامه این مقاله درباره باربری بانه به تهران، مشهد، اصفهان و سایر شهرستان ها صحبت می کنیم.

باربری از بانه توسط باربری دی به صورت سریع انجام می شود. شما می توانید برای ارتباط با دفتر نمایندگی دی بار با شماره 09183103991 و یا دفتر مرکزی با شماره 02188742437 تماس بگیرید.

باربری بانه به تهران

بانه یکی از شهرهای مهم کشور می باشد چرا که بسیاری از لوازم و محصولات خانگی از این شهر به استان های دیگر کشور ترانزیت می شود.

یکی از ترانزیت ها به تهران می باشد که باربری از بانه به تهران حدود ۶۶۰ کیلومتر می باشد و حدود 9 ساعت فاصله زمانی دارد. برای ارسال بار از بانه به تهران با دی بار تماس بگیرید.

مقالات مرتبط: باربری مریوان

حمل لوازم خانگی از بانه

برای ارسال لوازم خانه از بانه باید مجوز و برگه سبز داشته باشید تا بار در هنگام باربری در پلیس راه دپو نشود. شرکت باربری دی با صدور بارنامه رسمی علاوه بر برگه سبز این امتیاز را دارد که بار توسط یک شرکت باربری مطمئن حمل می شود و مشکلی برای ارسال بار به دیگر شهرها ندارد.

برای اطمینان از ارسال بار خود و سوالات متداول با شرکت باربری دی تماس بگیرید تا با خیالی راحت بار خود را ارسال کنید.

نیسان بار بانه

باربری با نیسان شامل محدودیت های زیر می باشد:

  • حداکثر وزن حمل بار ۲ تن تا 2 و 200 باشد.
  • طول و ابعاد بار بیشتر از ۳ متر نباشد و از اتاق نیسان خارج نشود.
  • با توجه به وزن بار تعرفه های باربری متفاوت می باشد.

شرکت باربری دی دارای 28000 راننده فعال در سراسر کشور می باشد و در کمترین زمان ممکن و با تعرفه باربری پایین بار شما را حمل می کند.

شماره تلفن باربری های بانه

برای حمل بار و پیدا کردن باربری ارزان، مطمئن و سریع می توانید با نمایندگی باربری دی در بانه با شماره 09183103991 و در صورت عدم پاسخگویی با شماره دفتر مرکزی در تهران 02186121085 تماس بگیرید.

دی بار علاوه بر شهرستان بانه ( استان کردستان ) در 27 شهر و استان دیگر کشور نمایندگی خود را تأسیس کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *