جستجو
Close this search box.

باربری اندیمشک

باربری اندیمشک

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

نمایندگی اندیمشک

باربری اندیشمک تحت نظارت گروه حمل و نقل دی بار مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. باربری از اندیمشک می‌تواند حمل و باربری اثاثیه منزل و یا ارسال خرده بار و … باشد. به دلیل فاصله زیادی که استان خوزستان با بعضی از کلان‌شهرها دارد برای باربری نیاز به یک باربری مطمئن و سریع دارید.

باربری دی با یک دهه تجربه درخشان این اطمینان را به شما می‌دهد که بدون هیچ معطلی بار شما به مقصد می رسد. باربری از اندیمشک توسط باربری دی انجام می‌شود.

شما می‌توانید برای ارسال بار خود از اندیمشک به دیگر شهرهای کشور با دفتر مرکزی دی بار با شماره 02186121085 و یا دفتر نمایندگی دی بار در خوزستان با شماره 09165444537 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان باربری دی یکی را به‌دلخواه باتوجه‌به نوع بار، حجم بار، وزن بار و … انتخاب نمایید.

حمل اثاثیه منزل به تهران با اندیمشک

مردم استان خوزستان و شهر اندیمشک ممکن است به دلیل آب‌وهوا و یا شرایط کاری خود از یک استان به استان دیگر مانند استان تهران نقل‌مکان کنند. برای باربری اثاثیه منزل باید تمامی لوازم منزل به‌صورت کاملاً اصولی بسته‌بندی شوند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیب نبینند.

به همین خاطر باربری دی برای سهولت دربسته بندی لوازم منزل کارگر بسته‌بندی برای شما ارسال می‌کند. کارگر بسته‌بندی تمامی لوازم منزل شما را به‌صورت کاملاً اصولی و مطمئن بسته‌بندی می‌کند. این امر باعث می‌شود خیال شما از بابت آسیب نرسیدن به بار راحت شود.

پس از بسته‌بندی لوازم منزل نوبت به بارگیری و باربری می‌باشد که در مقاله‌های دیگر کامل به آنها اشاره شده است.

ارسال خرده بار با باربری اندیمشک

بسیاری از بارهایی که از اندیمشک به شهرهای دیگر کشور ارسال می‌شود به دلیل ابعاد و حجم کوچکی که دارند نیازی به ماشین دربستی ندارند و به‌صورت خرده بار حمل می‌شود. هزینه خرده بار باتوجه‌به نوع بار و فاصله مبدأ تا مقصد برآورد می‌شود.

لازم به ذکر است که بارهایی که به‌صورت کنار باری و خرده بار حمل می‌شود بیمه ندارند. شما می توانید در این سایت درباره ی باربری های شهر های مختلف مانند باربری بندر کنگان و … اطلاعات کسب کنید.

ماشین‌های باربری در باربری اندیمشک

ماشین‌های باربری اندیمشک از خودروهای سبک که شامل (آریسان، نیسان) و خودرو‌های سنگین (خاور، کامیونت، تریلی و …) می‌باشد را در اختیار دارد تا در کمترین زمان برای شما ارسال کند.

همچنین پس از اعلام بار ماشین باربری در کمتر از 2 ساعت به مبدأ می‌رسد و یا می‌توان در زمان اعلام شده توسط صاحب بار، ماشین را ارسال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *