جستجو
Close this search box.

باربری اصفاک و حجت آباد خراسان جنوبی

باربری اصفاک و حجت آباد خراسان جنوبی

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری اصفاک و حجت آباد

اصفاک یکی از روستاهای خراسان جنوبی می باشد که در دهستان علی جمال واقع شده است. حجت آباد نیز یک منطقه مسکونی در دهستان ارسک می باشد. انجام باربری اصفاک و حجت آباد خراسان جنوبی توسط شرکت باربری دی به صورت شبانه روزی انجام می شود.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری از اصفاک و حجت آباد به تهران، کرج، مشهد و سایر شهرستان ها با نمایندگی دی بار با شماره 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

باربری اصفاک و حجت آباد به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری اصفاک و حجت آباد به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

 • مسیر اول حدود 924 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 10 ساعت است. این مسیر از اصفاک به سمت گناباد، سبزوار، شاهرود و سمنان حرکت می کند که در آخر به تهران ختم می شود.
 • مسیر دوم شامل 845 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی 10 ساعت و 30 دقیقه است. این مسیر از سمت حجت آباد به سمت طبس، خور، انارک، زواره، کاشان و قم حرکت می کند که در آخر به تهران میرسد.
 • مسیر سوم شامل 968  کیلومتر است که حدود 10 ساعت 40 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر اول تا شهرستان گناباد ادامه دارد که بعد از آن از طریق جاده جندق به سمت سمنان و تهران حرکت می کند.

تمامی رانندگان شرکت باربری دی با توجه به شرایط آب و هوا، ترافیک حمل و نقل جاده و … یک مسیر را برای تسریع در زمان باربری انتخاب و همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از آسیب به بار استفاده می کنند. برای استعلام قیمت، ارسال بار و سایر خدمات باربری با شماره 09156665639 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: باربری کلشانه، شیرگشت و ده محمد خراسان جنوبی

نیسان بار اصفاک و حجت آباد

خدمات وانت بار و نیسان بار اصفاک و حجت آباد شامل حمل اثاثیه منزل، حمل کناربار، حمل مواد خوراکی و … می باشد. با توجه به تناژ بار و حجم بار می توانید از ماشین های باربری دی جهت ارسال بار کمک بخواهید. ماشین های باربری دی علاوه بر نیسان شامل خاور، کامیون و تریلی نیز می باشد.

بارهایی که وزن آنها تا 2 تن و 200 باشد را می توان با نیسان بار حمل کرد. البته این نکته را در نظر بگیرید اگر حجم بار شما بیشتر از یک نیسان باشد باید بار را با خاور حمل کنید.

خدمات نیسان بار به صورت شبانه روزی در اصفاک و حجت آباد و دیگر شهرهای استان خراسان جنوبی نظیر بیرجند، خوسف، بشرویه، طبس و … می باشد.

برای دریافت خدمات باربری با نیسان بار دو ساعت قبل از بارگیری با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت ماشین مورد نیاز برای شما ارسال شود. باربری دی در تلاش است تا با بهترین و بروزترین خدمات با دریافت حداقلی هزینه باربری رضایت شما مشتریان را نسبت به خود جلب کند.

قیمت و خدمات باربری اصفاک و حجت آباد

هزینه باربری از حجت آباد و اصفاک استان خراسان جنوبی ثابت نمی باشد اما قیمت حدودی باربری از حجت آباد به تهران را می توان 2.450.000 تخمین زد.

اما از عوامل موثر بر قیمت باربری به تهران می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • تعداد ماشین های باربری
 • ارزش بار
 • نوع بار
 • وزن بار
 • نوع ماشین های باربری
 • بیمه باربری
 • تعداد مکان های بارگیری و تخلیه بار
 • و …

برای استعلام دقیق تر با کارشناسان شهر خود تماس بگیرید. در صورت عدم پاسخگویی نمایندگی ها با دفتر مرکزی در تهران با شماره 02188760730 تماس بگیرید.

از خدمات باربری دی در حجت آباد و اصفاک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تضمین سلامت کالا
 • دریافت پایین ترین کرایه باربری
 • انجام امور باربری تمامی محصولات با اوزان و تناژهای گوناگون
 • در اختیار داشتن بیش از 38.000 راننده نیسان
 • ارائه بارنامه و بیمه نامه رسمی و دولتی
 • دارای 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور
 • حمل و ارسال بار به صورت رفت و برگشتی
 • انجام و ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی در 7 روز شبانه روز
 • تحویل سریع و به موقع بار

مقالات بیشتر: باربری حلوان و پیرحاجات خراسان جنوبی

حمل اثاثیه منزل اصفاک و حجت آباد

حمل اثاثیه منزل از اصلی ترین و مهم ترین امور باربری هر شرکت باربری می باشد. بسته بندی، جمع آوری و بارگیری لوازم منزل زمان زیادی را از شما می گیرد. شرکت دی بار با در نظر گرفتن رفاه شما عزیزان پرسنل بسته بندی جهت بسته بندی لوازم منزل استخدام کرده است.

پرسنل بسته بندی تمام لوازم منزل شما را به روش کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

باربری اصفاک و حجت آباد

بسته بندی لوازم منزل با استفاده از نایلون های حبابدار و کارتن های مخصوص با ابعاد گوناگون صورت می گیرد. اما نوع چیدمان و قرارگیری لوازم در کارتن باید به صورتی باشد تا در هنگام بارگیری دچار آسیب نشوند. استفاده از پرسنل بسته بندی هم در زمان صرفه جویی می کند و هم میزان خستگی شما در این پروسه کمتر خواهد بود.

پس از بسته بندی لوازم منزل می توانید از پرسنل ما جهت بارگیری استفاده نمائید. پس از بارگیری و باربری نیز مجدد می توانید برای تخلیه بار از پرسنل باربری دی کمک بگیرید.

در واقع می توان گفت کلیات خدمات باربری اثاثیه منزل از 0 تا 100 را می توانید به دی بار بسپارید.

شماره باربری اصفاک و حجت آباد

شرکت باربری دی با بیش از یک دهه تجربه درخشان، موفق به راه اندازی بیش از 28 نمایندگی در سراسر کشور شده است. همچنین این شرکت دارای 28.000 راننده نیسان در سراسر کشور میباشد.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری از هرکجای ایران به راحتی با تلفن همراه خود با نمایندگی مورد نظر در ارتباط باشید و خدمات باربری ویژه را از دی بار دریافت نمائید.

همچنین می توانید با مراجعه به قسمت شعبات شهرستان ، شهر هایی که در آن نمایندگی داریم را مشاهده کنید.

برای دریافت خدمات باربری در شهر و استان خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمائید و پس از مشاوره ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت نمائید. دی بار در تلاش است با ارتقا سطح کیفیت و هزینه باربری کم بهترین باربری را برای شما ثبت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *