جستجو
Close this search box.

باربری احمدآباد

باربری احمدآباد

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری احمدآباد

باربری احمدآباد به تهران، اهواز، تبریز و… از جمله باربری هایی است که توسط باربری دی انجام می شود. باربری از احمدآباد شامل حمل اثاثیه منزل، باربری بین شهری، ترانزیت و … می باشد.

شهر احمدآباد در استان یزد در مرکز کشور قرار گرفته است. یزد جزء یکی از کلان شهرهای ایران محسوب می شود. باربری از این استان به دیگر کلان شهرهای کشور توسط دی بار به صورت کاملا مطمئن و سریع انجام می شود.

برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار با شماره 02188742437 و 02186120078 و برای ارتباط با دفتر احمد آباد با شماره 09133898476 تماس بگیرید.

باربری احمدآباد به تهران

فاصله احمدآباد تا تهران حدود 621 کیلومتر می باشد که 6 ساعت 30 دقیقه فاصله زمانی دارد. باربری از این شهر به تهران می تواند محصولات غذایی، صنعتی و … باشد.

شما می توانید برای درخواست ماشین خود با دی بار تماس بگیرید و با توجه به نوع، حجم، وزن و … بار خود نوع ماشین مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

حمل اثاثیه منزل باربری احمدآباد

امروزه مردم کشور ایران از شهرها و استان های مختلف کشور به جاهای دیگر نقل مکان می کنند. این نوع نقل مکان کردن می تواند به دلیل جا به جایی محل کار، شرایط آب و هوایی و … باشد.

باربری دی برای بسته بندی اثاثیه منزل شما راهکار بسیار مناسب در نظر گرفته است که با اعزام کارگر بسته بندی به شما این کمک را بکند تا هم از نظر زمانی و هم از نظر سلامت بار خود اطمینان خاطر داشته باشید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را از کوچک ترین که شامل ظروف می باشد تا بزرگ ترین که یخچال و فریزر می باشد را بصورت کاملا اصولی بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری مشکلی پیش نیاید.

ارسال محصولات غذایی و صنعتی از احمدآباد

در استان یزد شهرک های صنعتی مختلف با کارخانه های مواد غذایی زیادی مشغول به فعالیت هستند. محصولات این استان از نظر اقتصادی باید به سراسر کشور ارسال شود تا بودجه مورد نیاز و سود لازم را از کالای خود دریافت کنند.

به همین دلیل نیاز به ماشین های باربری مخصوص دارند. باربری دی تمامی ماشین های باربری از  سبک تا نیمه سنگین و سنگین را در اختیار دارد و باربری را برای شما بسیار راحت کرده است.

باربری دی برای ارسال محصولات غذایی که نیاز به یخچال دارند از ماشین های یخچالدار خود استفاده می کند و برای ارسال مبلمان و …  از ماشین های کفی مبلی استفاده می کند.

همچنین باربری دی پس از اعلام بار توسط صاحب بار ماشین را در کم تر از 2 ساعت برای شما ارسال می کند و یا در زمان تعیین شده شما ارسال می کند.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری سروستان و … اطلاعات کسب کنید.

بیمه کردن بار احمدآباد

یکی دیگر از امکانات باربری دی بیمه کردن تمامی بارها می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

ولی پیشنهاد ما به شما بیمه کردن بار می باشد زیرا هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم می باشد و با بیمه کردن ، در صورت آسیب و خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

ارسال خرده بار به شهرستان با باربری احمدآباد 

بسیاری از مردم برای ارسال محصولاتی نیاز به ماشین های باربری دارند ، همچنین محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی است و نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *