جستجو
Close this search box.

باربری ابرکوه

باربری ابرکوه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری ابرکوه

شهر ابرکوه واقع در استان یزد می باشد. نمایندگی باربری ابرکوه تحت نظارت گروه حمل و نقل دی بار مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. برهمین اساس متقاضیان حمل بار با اعلام کردن بار خود در کمترین زمان ماشین مورد نظر خود را برای بارگیری و باربری از ابرکوه دریافت خواهند کرد.

باربری ابرکوه به تهران

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از ابرکوه به تهران و بالعکس می باشد. باربری از ابرکوه به تهران نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از ابرکوه دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند زاهدان، ارومیه، تهران و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

حمل بار از ابرکوه به گنبدکاووس

یکی از بیشترین باربری هایی که از ابرکوه انجام می شود باربری به گنبدکاووس می باشد. باربری به گنبدکاووس می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود و همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

باربری خرده بار از ابرکوه

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از ابرکوه به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد ، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری داران و … اطلاعات کسب کنید.

حمل اثاثیه منزل از ابرکوه

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد. همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال، تلویزیون و … دارد.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *