جستجو
Close this search box.

باربری آب بر

باربری آب بر

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری آب بر

آب بر یکی از شهرهای استان زنجان می باشد که در شمال غربی کشور قرار گرفته است. در این مقاله درباره خدمات باربری آب بر توسط شرکت باربری دی صحبت میکنیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری شهریار و … اطلاعات کسب کنید.

باربری آب بر به تهران

شهر آب بر مرکز شهرستان طارم می باشد که فاصله این شهر تا تهران حدود 340 کیلومتر می باشد که برای ارسال بار خود از آب بر به تهران می توانید با شماره 09191934779 تماس بگیرید. پس از اعلام بار ماشین مورد نظر برای بارگیری حداکثر تا 2 ساعت بعد برای بارگیری در مبدأ حاضر می شود.

حمل اثاثیه منزل از آب بر

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

ارسال کالا از آب بر

کسانی که دارای کارخانجات در شهر آب بر هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر خود محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند.

باربری خرده بار از آب بر

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از آب بر به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که دارای ابعاد، حجم و وزن کمی می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

حمل بار از آب بر به یزد

یکی از بیشترین باربری هایی که از آب بر انجام می شود باربری به یزد می باشد. باربری به یزد می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود. همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

باربری آب بر به بندر امام

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از آب بر به بندر امام و بالعکس می باشد. باربری از آب بر به بندر امام نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر وجود دارد.

اگر شما باری از آب بر دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند زاهدان ، بندر امام ، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است که تا کنون بتواند 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز کشور در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود یا دفتر مرکزی باربری دی به شماره 02188742437 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمائید.

پس از اعلام بار ماشین مورد نظر شما کمتر از 2 ساعت برای بارگیری به مبدأ می آید. همچنین برای ارتباط با دفتر مرکزی دی بار و یا مشاورین ما با شماره 02186120078 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *