آبادان جزو شهرهای پرجمعیت ایران می باشد که که یکی از شهرهای استان خوزستان قرار دارد. استان خوزستان از شمال توسط ایلام و لرستان ، از شرق توسط چهارمحال بختیاری و کهگلویه و بویراحمد و از جنوب توسط خلیج فارس احاطه شده است. استان خوزستان با کشور عراق در شرق نیز هم مرزی می کند.

شماره باربری آبادان

برای اطلاع از تعرفه باربری شهر آبادان و نحوه بارگیری و اعلام بار خود می توانید با شماره 09165444537 تماس بگیرید و یا در صورت عدم پاسخگویی با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس حاص فرمائید.

باربری آبادان به تهران

یکی از مهم ترین باربری هایی که از آبادان انجام می شود باربری به تهران می باشد. بسیاری از محصولات این شهر شامل محصولات غذایی ، بهداشتی ، صنعتی و … توسط خودروهای مخصوص باربری به تهران ارسال می شوند.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل مختلفی اعم از:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

و … بستگی دارد.

ارسال خرده بار از آبادان به تهران

از دیگر مواردی که مردم استان خوزستان حداقل یکبار با آن برخورد کردن ارسال خورده بار با نیسان و خاور می باشد.

بسیاری از محصولات و کالاهایی که از این شهر به دیگر شهرهای کشور ارسال می شود به دلیل کوچک بودن و وزن کم نیازی به گرفتن خودروی دربستی نمی باشد و می توان آن بار را به صورت خورده بار ارسال کرد.

حمل اثاثیه منزل از آبادان

بسیاری از ساکنین این استان بدلیل عوامل مختلف مانند هوای گرم و … از این شهر به شهرها و استان های دیگر از جمله استان زنجان ، کرمانشاه و … مهاجرت می کنند.

حمل اثاثیه منزل از آبادان

باربری اثاثیه منزل از آبادان

مهم ترین کار قبل از درخواست ماشین ، نوع بسته بندی لوازم منزل می باشد. سامانه باربر دی با ارائه کارگر بسته بندی اثاثیه منزل کار شما را در هنگام بسته بندی بسیار کم می کند. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شمارو به بهترین و مطمعن ترین نحو بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به هیچ کدوم از لوازم شما نرسد.

ارسال کالا از آبادان

کسانی که محصول و یا کالایی تولید می کنند قطعاً برای فروش محصولات خود نیاز به ماشین‌ های باربری دارند. برای مثال اگر کارخانه‌ ای که محصولات غذایی تولید می کند بخواهد فقط در سطح شهر خود محصولات را پخش کند ممکن است در آینده از بابت سود دهی به مشکل بخورد برای همین تمامی کسانی که محصولی تولید می کنند قطعاً به شهر های اطراف خود و یا شهر های حتی دورتر باید کالا هایشان را پخش کنند و این کار نیاز به باربری از آبادان دارد.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری شهرکرد را مطالعه کنید.

باربری آبادان به مشهد

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از آبادان به مشهد و بالعکس می باشد. باربری از آبادان به مشهد نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از آبادان دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند مشهد ، تهران و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری از آبادان به مشهد باربری دی

باربری آبادان به مشهد

هدف سامانه باربری دی رضایت مردم عزیز می باشد. باربری دی در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

یک نظر در “باربری آبادان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.