جستجو
Close this search box.

باربری آبادان

باربری آبادان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری آبادان باربری دی

آبادان جزو شهرهای پرجمعیت ایران و یکی از شهرهای استان خوزستان است. استان خوزستان از شمال توسط ایلام و لرستان ، از شرق توسط چهارمحال بختیاری و کهگلویه و بویراحمد و از جنوب توسط خلیج فارس احاطه شده است.

شماره های باربری آبادان

برای اطلاع از تعرفه باربری شهر آبادان و نحوه بارگیری و اعلام بار خود می توانید با شماره 09165444537 تماس بگیرید و یا در صورت عدم پاسخگویی با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس حاص فرمائید.

باربری آبادان به تهران

یکی از مهم ترین باربری هایی که از آبادان انجام می شود باربری به تهران می باشد. بسیاری از محصولات این شهر شامل محصولات غذایی ، بهداشتی ، صنعتی و … توسط خودروهای مخصوص باربری به تهران ارسال می شوند.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

ارسال خرده بار از آبادان به تهران

از دیگر مواردی که مردم استان خوزستان حداقل یکبار با آن برخورد کرده اند ارسال خرده بار با نیسان و خاور می باشد.

بسیاری از محصولات و کالاهایی که از این شهر به دیگر شهرهای کشور ارسال می شود به دلیل کوچک بودن و وزن کم نیازی به گرفتن خودروی دربستی ندارند و می توان آن بار را به صورت خرده بار ارسال کرد.

حمل اثاثیه منزل از آبادان

بسیاری از ساکنین این استان بدلیل عوامل مختلف مانند شغل، تحصیل یا هوای گرم و … از این شهر به شهرها و استان های دیگر از جمله استان زنجان ، کرمانشاه و … مهاجرت می کنند.

حمل اثاثیه منزل از آبادان

مهم ترین کار قبل از درخواست ماشین ، نوع بسته بندی لوازم منزل می باشد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی اثاثیه منزل کار شما را در هنگام بسته بندی بسیار راحت می کند. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به بهترین و مطمئن ترین نحو بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به هیچ کدام از لوازم شما نرسد.

ارسال کالا از آبادان

کسانی که محصول و یا کالایی تولید می کنند قطعاً برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها نیاز به ماشین‌ های باربری دارند. برای مثال اگر کارخانه‌ ای که محصولات غذایی تولید می کند بخواهد فقط در سطح شهر خود محصولاتش را پخش کند ممکن است در آینده از بابت سود دهی به مشکل بخورد.

برای همین تمامی کسانی که محصولی تولید می کنند قطعاً به شهر های اطراف خود و یا شهر های حتی دورتر باید کالا هایشان را ارسال کنند و این کار نیاز به باربری از آبادان دارد.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری شهرکرد را مطالعه کنید.

باربری آبادان به مشهد

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از آبادان به مشهد و بالعکس می باشد. باربری از آبادان به مشهد نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از آبادان دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند مشهد ، تهران و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری از آبادان به مشهد باربری دی

هدف سامانه باربری دی رضایت مردم عزیز می باشد. باربری دی در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *