جستجو
Close this search box.

شعب شهرستان

شعب شهرستان در گروه حمل و نقل دی بار در مراکز استان های کشور ایجاد شده است تا متقاضیان حمل بار بین شهری بهتر بتوانند از خدمات این مجموعه باربری استفاده کنند. به این صورت که تا حدود بیش از 34 نماینده رسمی در شهرهای مختلف ایجاد شده است و مشتریان با برقراری ارتباط با آنها می توانند درخواست باربری خود را ثبت کنند و از حمل بار بین شهری به صورت ایمن بهره مند شوند.

در باربری دی تمام امور مربوط به باربری بین شهری به صورت کاملا ایمن و با رعایت استانداردهای لازم توسط نیروهای متخصص و با تجربه انجام می شود. به همین علت ایجاد نمایندگان بسیار و ارائه خدمات با پوشش سراسری در شهرهای مختلف موجب جلب رضایت و کسب اعتماد بیشتر مشتریان به این مجموعه باربری شده است. 

همچنین شما متقاضیان گرامی می توانید از طریق تماس با پشتیبانی مجموعه باربری دی بار اعلام بار خود را انجام دهید. تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته پاسخگوی مشتریان حمل بار بین شهری هستند.  

شعب شهرستان دی بار

مجموعه باربری دی بار با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان های کشور موجب ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل بین شهری شده است. برهمین اساس متقاضیان حمل بار در هر گوشه ای از ایران قرار داشته باشند می توانند از خدمات بهترین باربری بهره مند شوند. 

شعب شهرستان تحت نظارت مجموعه باربری دی بار مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. نمایندگان این باربری آماده ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان حمل بار است. 

باربری دی بار در شهرهای بزرگ و کوچک مانند تهران، مشهد، تبریز، شیراز، بندرعباس، اهواز، بروجرد، مرکزی، اردبیل، کرمانشاه و زاهدان دارای نمایندگی است که همین مورد موجب شده متقاضیان به راحتی بتوانند از خدمات این مجموعه باربری ایمن استفاده کنند. برهمین اساس می توان بیان کرد که گروه حمل و نقل دی بار در میان مشتریان به عنوان بهترین باربری با پوشش سراسری شناخته شده است. 

درواقع می توان بیان کرد گروه حمل و نقل دی بار با ایجاد نمایندگی های بسیار در شهرهای مختلف موجب شده است که متقاضیان باربری در هر نقطه ای از کشور قرار دارند، تنها با یک تماس با نمایندگی شهر خود از خدمات باربری به صورت ویژه بهره مند شوند. این مجموعه باربری همواره می کوشد که رضایت مشتریان را جلب کند و در جهت اعتماد آنها قدم برمی دارد. 

حمل انواع بار با نمایندگی های دی بار

شعب شهرستان دی بار آماده ارائه بهترین خدمات باربری به متقاضیان حمل بار است و تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل کالاهای صنعتی و تجاری را به صورت شبانه روزی با انواع ماشین باربری اعم از سبک بار تا سنگین بار برای مشتریان خود انجام می دهد. 

برای بهره مندی از خدمات این باربری می توانید از طریق نمایندگی شهر خود اعلام بار کنید و در کمتر از یک ساعت منتظر ماشین باربری متناسب با بار خود شوید. در این مجموعه باربری دی بار امکان استعلام قیمت و اطلاع از نحوه حمل بار و نوع ماشین باربری برای مشتریان وجود دارد، به این صورت که متقاضیان حمل بار بین شهری می توانند قبل از ثبت درخواست در این مورد اطلاعات لازم را به دست آورند.

برای برقراری ارتباط با نمایندگان باربری دی بار پیشنهاد می شود لیست شعب شهرستان را ملاحظه کنید. سپس درباره نشانی و شماره تلفن آنها اطلاعات موردنیاز خود را به دست آورید و درخواست حمل بار خود را ثبت کنید. همچنین کافی است از طریق شماره تلفن 02152412 با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.