جستجو
Close this search box.
دی بار
دی بار
باربری دی

درباره ما: گروه حمل ونقل دی بار بهتر بشناسید…

بهتر است درباره گروه حمل و نقل دی بار بیشتر بدانید تا خدمات مورد نظرتان را با خیال راحت و اطمینان خاطر دریافت کنید.
گروه حمل و نقل دی باربا بیش از دو دهه تجربه در زمینه حمل بار بین شهری فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ در تهران شروع کرده است. این مجموعه باربری از همان ابتدای شروع فعالیت خود، گسترش خدمات و اعطای نمایندگی در کلانشهرهای مهم کشور همانند اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز را در صدر اهداف خود قرار داده است. بر همین اساس تاکنون توانسته خدمات خود را توسط 24 نماینده فعال در سراسر کشور به مشتریان گرامی با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری ارائه دهد.

لازم به ذکر است که مسیر گسترش خدمات به صورت سراسری همچنان با تکیه بر تجربه و توانایی های تیم بزرگ گروه حمل و نقل دی بار برای دسترسی هرچه سریع تر و بهتر شما متقاضیان حمل بار به خدمات باربری بین شهری با کیفیت بالا و قیمت مناسب ادامه خواهد داشت.

همچنین می توان بیان کرد که با ایجاد ناوگان حمل و نقل سراسری، باربری دی بار با پشتیبانی 24 ساعته به صورت شبانه روزی امکان ارائه خدمات به مشتریان را در هر کجایی از کشور قرار داشته باشند، دارد.

1.

برترین باربری کشور

باربری دی، به عنوان نخستین ناوگان سبک بار در کشور، آماده ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به مشتریان گرامی است.

2.

باربری در سراسر کشور

گروه حمل و نقل دی بار، با ایجاد نمایندگان رسمی در مراکز استان و رانندگان فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به مشتریان گرامی به صورت سراسری و شبانه روزی است.

3.

حمل کالا با کیفیت بالا

حمل و جابجایی کالا توسط تیم حرفه ای گروه حمل و نقل دی بار با رعایت تمام استانداردهای لازم برای باربری ایمن انجام می‌ گیرد.

دی بار

دریافت بهترین خدمات از باربری دی

بهترین خدمات را می توانید از گروه حمل و نقل دی بار با بهترین قیمت دریافت کنید و دیگر لازم نیست نگرانی بابت صدمه دیدن اثاثیه و کالای خود داشته باشید. در این مجموعه باربری تمام امور باربری توسط نیروهای حرفه ای و متخصص در زمینه بسته بندی و حمل بار انجام می شود. 
رضایت مشتری
رضایت 100%

برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان می توانید با ما در ارتباط باشید

در گروه حمل و نقل دی بار بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به مشتریان ارائه می شود، به این صورت که می توان برای حمل انواع بار از خدمات این باربری استفاده کرد. همچنین لازم به ذکر است که در باربری دی بار تمام امور مربوط به باربری بین شهری با استفاده از مجهزترین و مناسب ترین ماشین های باربری توسط رانندگان حرفه ای و آموزش دیده انجام می شود. 

دی بار با ارائه بهترین خدمات مانند صدور بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین) و بیمه نامه معتبر (با توجه به ارزش بار پرداخت خسارت در صورت بروز آسیب به بار) به معتبرترین باربری در میان مشتریان شناخته شده است. در این مورد می توان بیان کرد که ارائه این نوع خدمات جزو خدمات انحصاری دی بار محسوب می شود و در هیچ باربری دیگر چنین خدماتی به مشتریان ارائه نخواهد داشت. 

در راستای خدمات باربری می توان به حمل اثاثیه منزل و حمل خرده بار به صورت ویژه و حرفه ای اشاره کرد که با استفاده از نیروهای ماهر و با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری انجام می شود.  

در نهایت می توان بیان کرد که برای کسب اطلاعات لازم درباره  خدمات باربری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.