جستجو
Close this search box.

مقالات و اخبار

باربری میناب

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری میناب

شهرستان میناب در استان هرمزگان و در قسمت جنوب کشور واقع شده است. باربری میناب تحت نظارت گروه حمل و نقل باربری دی انجام می شود.

شما می توانید با شماره گیری دفتر نمایندگی شهر خود و یا دفتر مرکزی باربری دی به شماره 02188742437 از بین رانندگان دی بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار، حجم بار، وزن بار و … انتخاب نمائید.

باربری از میناب به شهرستان

شهرستان میناب به دلیل موقعیت خوبی که به آب های جنوبی کشور دارد دارای بنادر زیادی می باشد. باربری از بندر و کارخانجات این شهرستان توسط باربری دی انجام می شود. اگر نیاز به باربری ارزان و سریع دارید با باربری دی تماس بگیرید.

همچنین می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و یا نمایندگی های دی بار در شهرهای مختلف شماره نمایندگی شهر خود را پیدا کنید.

باربری میناب به تهران

یکی دیگر از باربری هایی که توسط باربری دی انجام می شود، باربری از میناب به تهران می باشد. باربری به تهران می تواند بارهایی مانند اثاثیه منزل، لوازم شرکت، محصولات صنعتی و … باشد.

برای ارسال بار از شهرستان میناب به تهران با شماره تماس 09165444537 و یا دفتر مرکزی بار 02186120078 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

هزینه باربری میناب

هزینه باربری از میناب ثابت نیست و به عواملی مانند:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • بیمه باربری
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری
  • و …

بستگی دارد. برای استعلام قیمت باربری از میناب به شهرستان ها و استان های دیگر کشور با باربری دی تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل با باربری میناب

مردم شهرستان میناب گاهی اوقات به دلیل شرایط مختلف مجبور به جا به جایی محل سکونت خود می شوند. برای اسباب کشی باید چند نکته را در نظر گرفت که در مقاله های دیگر به آن اشاره شده است.

برای باربری اثاثیه منزل ابتدا باید بسته بندی اصولی و خوبی را برای اسباب منزل خود در نظر گرفته باشید. زیرا در صورت بسته بندی نامناسب ممکن است لوازم منزل شما در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب شود. شما میتوانید برای سهولت در انجام کار از خدمات باربری دی (ارائه کارگر بسته بندی) استفاده نمائید.

پس از بسته بندی اثاثیه منزل بارگیری و باربری انجام می گیرد. اگر زمان مشخصی برای بارگیری خود در نظر دارید حداکثر 2 ساعت قبل بارگیری با باربری دی تماس بگیرید و ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت کنید.

حمل خرده بار با باربری میناب

یکی دیگر از باربری هایی که دی بار انجام می دهد، باربری و حمل خرده بار می باشد. بسیاری از بارها به دلیل ابعاد و حجم کوچکی که دارند نیازی به ماشین دربستی ندارند و می توان آن بار را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

برخی از باربری ها هزینه کامل باربری را از مشتریان در ازای کنار باری دریافت می کنند. باربری دی با تخمین مسافت و نوع بار قیمت کنار باری را برای شما محاسبه می کند. برای اطلاع از باربری عسلویه و خدمات باربری در این شهر با باربری دی تماس بگیرید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *