جستجو
Close this search box.

باربری قم

باربری قم

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری قم

شهر قم در جنوب استان تهران شهری مذهبی، تاریخی و صنعتی است که با وجود شهرکهای صنعتی سلفچگان، محمودآباد، شکوهیه، چاپ و نشر و … تولیدات صنعتی فراوانی دارد که نیاز به باربری قم برای ارسال این تولیدات به شهرهای دیگر دارد.

این شهر که با شهرهای مهم و پرجمعیتی چون تهران، اصفهان، سمنان و مرکزی هم مرز است موقعیت بسیار خوبی برای عرضه تولیدات صنعتی، کارگاهی، کشاورزی، و … به این شهرها و شهرهای دیگر دارد.

این شهر مذهبی تاریخی میزبان زائران و گردشگران فراوانی از شهرها و کشورهای همسایه است. سوهان مرغوب قم بارزترین سوغاتی این شهر محسوب می شود که تولیدکنندگان این سوغاتی ها برای ارسال محصولات خود به شهرهای اطراف نیاز به باربری مطمئن و منصف دارند.

شرکت باربری دی با 28 شعبه فعال در شهرهای بزرگ از جمله قم آماده ارسال نیسان بار و وانت بار برای بارهای شما می باشد.

باربری نیسان بار قم

در کشور ما ماشین باری نیسان برای بارهای تا دو تن بسیار پرکاربرد است. شهر قم هم به دلیل صنعتی و تولیدی بودن ارسال بسیاری از بارها به شهرهای اطراف را توسط این نوع ماشین انجام می دهد.

سامانه دی بار با داشتن 65000 عضو فعال که همگی رانندگان نیسان بار و وانت بار هستند توانسته است نقش مهمی در باربری قم داشته باشد. علاوه بر تولیدات صنعتی و کشاورزی، حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری هم از این شهر به شهرهای اطراف انجام می گردد.

باربری قم به اصفهان

ارسال بار از قم به اصفهان و بالعکس همه روزه انجام می شود و این دو شهر به دلیل نزدیکی با هم مراودات تولیدی فراوانی با هم دارند.

بسیاری بارها که وزنشان تا حدود 2 تن می باشد بوسیله نیسان بار قابل حمل است. انواع بارهای ذیل توسط نیسان بار قابل حمل هستند که شامل موارد زیر است:

– مواد غذایی و تره بار

– اسباب و اثاثیه منزل و لوازم اداری

– انواع بشکه، پالت و مواد پلاستیکی

– انواع مواد چوبی

– و …

نیسان بار برگشتی قم

بار برگشتی، ماشین برگشتی و نیسان برگشتی به خودروهایی می گویند که از شهری به شهر دیگر بار حمل کرده اند و بعد از تخلیه بار راننده ترجیح می دهد با ماشین خالی به شهرش بازنگردد.

پس به باربری ها مراجعه کرده و با قیمت پایین تری تقبل می کند که باری را به شهر خود برگرداند زیرا این روش به صرفه تر از خالی برگشتن ماشین است. این روش مزیت هایی برای راننده، باربری و بخصوص مشتری دارد که به مزیت های آن می پردازیم:

مزیت برای راننده: راننده به دلیل دادن قیمت پایین تر نسبت به بقیه می تواند بدون اینکه انتظار بکشد و یا با ماشین خالی به شهرش برگردد با سود کمتر و بدون هدر رفتن زمان بارگیری انجام دهد.

مزیت برای باربری: با وجودیکه بار برگشتی قیمتی زیر تعرفه تعیین شده دارد و سود کمتری عاید باربری می کند ولی به دلیل اینکه مشتریان از این نوع باربری استقبال می کنند تعداد مشتریان و سفارشات بیشتر شده و در بلند مدت باربری به سوددهی مدنظر می رسد.

مزیت برای مشتری: همیشه مشتریان به دنبال پایین ترین قیمت هستند و باربری هم از این قضیه مستثنی نیست. در روش بار برگشتی مشتری با پرداخت مبلغی کمتر ولی با همان کیفیت بار خود را به مقصد می رساند.

ارسال خرده بار از باربری قم

شما اگر قصد ارسال باری کم حجم و حتی یک جعبه کوچک از شهری به شهر دیگر داشته باشید می توانید از خدمات خرده بار باربری قم استفاده کنید.

در این موقع باید بار خود را به شعبه باربری دی بار در قم تحویل دهید و در شهر مقصد از شعبه مربوطه دریافت نمایید. این نوع بار با بارهای دیگر در یک ماشین به شهر مقصد ارسال می شود. شرکت دی بار انواع خدمات باربری، خرده بار، کنارباری یا روباری، بار برگشتی و … را انجام می دهد.

شرکت باربری دی

این شرکت با 28 شعبه فعال در شهرهای مختلف ایران آماده ارسال نیسان بار و وانت بار برای حمل و نقل بارهای شما می باشد.

اپراتورهای شرکت دی بار بصورت شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات و هماهنگی جهت ارسال بارهای شما می باشند. برای تماس با شرکت دی بار کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *