مقالات و اخبار

باربری ارومیه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری ارومیه باربری دی

شهر ارومیه مرکز استان آدربایجان غربی می باشد. این استان از شمال توسط کشور آذربایجان ، از شرق توسط دریاچه ارومیه و زنجان ، از غرب توسط کشور ترکیه ، و از جنوب هم توسط کردستان احاطه شده است. در این مقاله درباره باربری ارومیه به تهران و دیگر شهرهای کشور صحبت می کنیم.

باربری ارومیه به تهران

ارومیه دارای محصولات پتروشیمی و صنایع دستی زیادی می باشد. یکی از بیشترین باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از ارومیه به تهران می باشد. فاصله ارومیه تا تهران حدود 722 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمئن دارد.

باربری از ارومیه به تهران باربری دی

حمل کنار باری از ارومیه به تبریز

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها کماکان مشغول فعالیت است. مهمترین تفاوت این دو خدمت در بیمه کردن بار است.

اگر شما قصد داشته باشید باری را از شهر ارومیه به تبریز ارسال کنید اگر بار شما بیمه شده باشد دیگر جای نگرانی نیست زیرا اگر بار به هر دلیلی دچار آسیب و عیب و نقص شد شرکت بیمه تمام خسارات را جبران خواهد کرد.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری بروجرد را مطالعه کنید.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

ارسال خرده بار از ارومیه به شهرستان ها

بسیاری از مردم برای ارسال محصولاتشان نیاز به ماشین های باربری دارند. اگر محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی باشد نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

شماره باربری های ارومیه

برای اطلاع از شماره و لیست باربری های شهر ارومیه می توانید با شماره 09149866851 تماس بگیرید و بار خود را به شرکت باربری دی اعلام فرمائید و با توجه به نوع بار ماشین باربری مورد نظر خود را ظرف مدت 2 ساعت از باربری دی دریافت کنید.

ارسال کالا از ارومیه

کسانی که دارای کارخانجات در شهر ارومیه هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی نمی تواند تنها در سطح شهر خود محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اهواز ، قزوین ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، لبنیات و … نیاز به ماشین های یخچال دار می باشد که در مسافت های طولانی این مواد غذایی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولات نیاز به ماشین های خاص خود است.

حمل اثاثیه منزل از ارومیه

بسیاری از مردم ارومیه به دلیل عوامل مختلف مانند آب و هوا و … به شهرها و استان های دیگر مانند استان تهران ، استان مرکزی و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. نوع بسته بندی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر این کار را به تنهایی انجام دهید از شما انرژی و زمان زیادی را می گیرد.

حمل اثاثیه منزل از ارومیه

سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگران بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند. با اینکار هم انرژی شما صرف این کار نمی شود و هم بسته بندی لوازم شما بصورت اصولی انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

3 فکر در مورد “ باربری ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *