شهر ارومیه مرکز استان آدربایجان غربی می باشد. این استان از شمال توسط کشور آذربایجان ، از شرق توسط دریاچه ارومیه و زنجان ، از غرب توسط کشور ترکیه ، و از جنوب هم توسط کردستان احاطه شده است. در این مقاله درباره ی باربری ارومیه به تهران و دیگر شهرهای کشور صحبت می کنیم.

باربری از ارومیه به تهران

ارومیه دارای محصولات پتروشیمی و محصولات سنتی زیادی می باشد. یکی از بیشترین باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از ارومیه به تهران می باشد. فاصله ارومیه تا تهران حدود 722 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمعن دارد.

باربری از ارومیه به تهران باربری دی

باربری ارومیه به تهران

حمل کنار باربری از ارومیه به تبریز

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار به شهرستان ها ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد، یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از ارومیه به تبریز ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری بروجرد را مطالعه کنید.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل مختلفی اعم از:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

بستگی دارد.

ارسال خرده بار از ارومیه به شهرستان ها

بسیاری از مردم برای ارسال محصولاتی نیاز به ماشین های باربری دارند ، همچنین محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی است و نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

شماره باربری های ارومیه

برای اطلاع از شماره و لیست باربری های شهر ارومیه می توانید با شماره 09149866851 تماس بگیرید و بار خود را به شرکت باربری دی اعلام فرمائید و با توجه به نوع بار ماشین باربری مورد نظر خود را ظرف مدت 2 ساعت از باربری دی دریافت کنید.

ارسال کالا از ارومیه

کسانی که دارای کارخانجات در شهر ارومیه هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اهواز ، قزوین ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، لبنیات و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود دارد.

حمل اثاثیه منزل از ارومیه

بسیاری از مردم ارومیه به دلیل عوامل مختلف مانند آب و هوا و … به شهرها و استان های دیگر مانند استان تهران ، استان مرکزی و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. نوع بسته بندی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر اینکار را به تنهایی انجام دهید هم از شما انرژی و هم زمان زیادی را از شما می گیرد.

حمل اثاثیه منزل از ارومیه

باربری اثاثیه منزل از ارومیه

سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند. با اینکار هم انرژی شما تمام نمی شود و هم بسته بندی لوازم شما به راحتی انجام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

2 نظر در “باربری ارومیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.